Smartfony

LG V20 może nie trafić do Europy

przeczytasz w 1 min.

Zainteresował Was LG V20? Okazuje się, że może być problem z jego zakupem.

Prezentowanie nowego smartfona w dzień premiery modeli iPhone 7iPhone 7 Plus wymagało sporej odwagi. LG na taki właśnie krok się jednak zdecydowało i dlatego też informacje dotyczące LG V20 nie przebiły się na pierwszy plan. Dla nas to być może dobrze, bo wcale nie jest pewne, że model ten trafi na nasz rynek.

Podczas prezentacji LG V20 nie padło wiele słów na temat daty jego pojawienia się w sklepach. Producent został o tę kwestię jednak dopytany. Odpowiedź nie ucieszy jednak osób zainteresowanych omawianym urządzeniem, a jednocześnie mieszkających w Europie.

„Wstępna sprzedaż LG V20 będzie obejmować wybrane rynki w Ameryce Północnej, Azji, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Czy V20 będzie oferowany w innych regionach? Jeszcze nie zdecydowaliśmy.” - Ken Hong, dyrektor LG

W podobnym tonie wypowiadał się także Jeroen Peeters z belgijskiego oddziału LG. Dodał, iż „obecnie nie ma żadnych planów, aby wprowadzić LG V20 do Europy”.

Możliwe wydają się zatem dwa scenariusze. Ten czarniejszy zakłada, że LG V20 rzeczywiście nie zawita na nasz kontynent, a zatem także do Polski. Przy nieco optymistyczniejszym obrocie spraw smartfon pojawi się u nas z opóźnieniem. Dodajmy, że LG V10 jest u nas dostępny.

Źródło: LG, androidauthority

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  6
  Przecież po fiasku Note7, nie będą mieć praktycznie żadnej konkurencji w telefonach premium 5.7"++
  • avatar
   HomeAudio
   3
   Bliski Wschód i w Afryka - TAK ??
   Europa - NIE ??
   ...ciekawe :)))
   • avatar
    Vatharian
    2
    Ale... dlaczego?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     dubel
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      dubel
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       dubel - zróbcie coś z tym
       • avatar
        Konto usunięte
        -3
        Chcą wypromować tego wykastrowanego tandetnego śmiecia G5 i doić klientów za moduły niezbędne by G5 można było nazwać zbliżonym do konkurencyjnych flagowców, a po pojawieniu się V20 nikt by na G5 nie spojrzał... W stanach czy Azji i tak nikt nie kupuje G5 więc mają wybór -zaprezentować V20 lub nie sprzedać nic.
        Po prostu trzeba bojkotować takie firmy jak LG by zaczęli traktować klientów i ich wymagania poważnie, a nie traktowali ich jak idiotów do oszukania.
        • avatar
         Snake73
         0
         Koniec świata. Jak tu żyć?