Gry PlayStation 4

Loadout: szalona i bardzo brutalna strzelanka jeszcze w grudniu trafi na PS4

przeczytasz w 1 min.

Dynamiczne wymiany ognia, niezwykle bogaty arsenał i spora dawka brutalności połączona ze specyficznym poczuciem humoru.

Loadout gra

Gier, które określane są mianem produkcji szalonych trochę by się zapewne znalazło. Na nowych konsolach tego typu propozycji wiele zadebiutować jednak jeszcze nie zdążyło, ale na PS4 trafi wkrótce tytuł, którego twórcom fantazji naprawdę nie brakowało - Loadout.

O produkcji tej słyszeli już być może niektórzy gracze korzystający z PC, ponieważ na platformie tej Loadout dostępny jest od stycznia. Zapowiedzi nie były może szczególnie imponujące, ale po premierze okazało sie, że jest to tytuł mogący zapewnić długie godziny naprawdę przyjemnej, szalonej rozgrywki.

Nie inaczej powinno być na PS4, gdzie Loadout - strzelanka free-to-play przypominająca nieco Team Fortress 2 lub Borderlands trafi już wkrótce.

Producent poinformował, iż premiera będzie miała miejsce 16 grudnia. Jeśli macie ochotę na dynamiczne wymiany ognia, niezwykle bogaty arsenał i sporą dawkę brutalności połączoną ze specyficznym poczuciem humoru to z pewnością się tutaj odnajdziecie.


Źródło: dualshockers

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Arek9182
  4
  Twórcy trafiają w poczucie humoru przeciętnego Gimby
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   taki troche team fortress
   • avatar
    Sancho
    0
    Grałem trochę na steam, Całkiem ciekawe jak na darmówkę.
    • avatar
     Sancho
     0
     Grałem trochę na steam, Całkiem ciekawe jak na darmówkę.