Gry

Mafia II: przedsmak rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

W sieci pojawił się filmik, prezentujący rozgrywkę w wyczekiwanej grze akcji Illusion Softworks pt. "Mafia II". Pokazane zostało mieszkanie głównego bohatera oraz kilka lokalizacji poza nim.

Nieco ponad sześciominutowy klip w języku... niemieckim, potwierdza przypuszczenia graczy, że tytuł zapowiada się znakomicie i ma szanse stać wielkim megahitem. Prezentuje m.in., jak wyglądać będzie przemieszczanie się po domu oraz wybór samochodu z garażu. Wszystko wygląda co najmniej przyzwoicie. W dalszej części filmiku, autorzy umieścili fragmenty misji oraz rozgrywki w otwartym świecie gry "Mafia II".


 

"Mafia II" jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji w tym roku. Gracze z całej Europy tytuł otrzymają 27 sierpnia 2010 r. Platformy, na jakie gra się ukaże to PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputery osobiste. Nad procesem jej powstawania czuwa firma Illusion Softworks, natomiast wydawcą drugiej "Mafii" jest 2K Games.

 Źródło: inf. własna

 

Zobacz także:

 

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  ,Gracze z całej Europy tytuł otrzymają ją 27 sierpnia 2010 r'
  to ją to chyba jes niepotrzebne??
  • avatar
   force
   0
   dam se rękę odciąć, że jakiś lamusowaty pirat sprawi, że ja jako klient będę mógł zagrać w grę szybciej niż saj jej wydawca mi na to pozwoli...to jest żenujące !!!
   • avatar
    Menel77
    0
    A ja zlewam sobie piratów akurat w tym konkretnym tytule, po prostu zamówię ten tytuł w games.uk, dostanę grę przynajmniej w dniu premiery (jak nie wcześniej) i z 10 funtów taniej ;). Poza tym taki tytuł tylko w oryginale....
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     5:29 - Nico Bellic (to wszystko co zrozumialem) ;P
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Szykujcie kaskę na nowy sprzęt, bo wymagania małe nie będą :D
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Zobaczę czy warto później najwyżej org kupię... Bo nie warto wyrzucać 100 w błoto. Just case mi się spodobało i kupiłem, :P
       • avatar
        CougarV6
        0
        Nie mogę się doczekać, ale mam dwa małe pragnienia:
        1) Błagam o wybór między polonizacją kinową a pełną (to do wydawcy)
        2) Fajnie by było jeśli będzie można personalizować mordę bohatera(to do producenta). Nico od razu dał się lubić, ten tutaj to jakiś goguś.

        Nie wyobrażam sobie grać w tą grę inaczej niż z angielskim dubbingiem z charakterystycznym włoskim akcentem. (fooget abołtit) ;) ;)
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Ja tylko liczę, że na 275GTX będzie można pograć w umiarkowanie wysokich detalach :/