• benchmark.pl
  • Gry
  • Marvel’s Blade to nowa gra Bethesdy. Posiadacze PS5 obejdą się smakiem?
Gry

Marvel’s Blade to nowa gra Bethesdy. Posiadacze PS5 obejdą się smakiem?

przeczytasz w 1 min.

Marvel’s Blade w rękach Bethesdy i Arkane Studios to z pewnością spore zaskoczenie. Dlaczego? Bo jedna gra o wampirach temu duetowi już się nie udała. Na szczęście wygląda na to, że Marvel’s Blade nie powieli błędów Redfall – już wiadomo, że będzie to gra na pojedynczego gracza.

Niestety, poza tą jedną informacją - że Marvel’s Blade od początku projektowany jest z myślą o przygodzie dla jednego gracza, niewiele o tym projekcie wiadomo. Dla fanów Dishonored, po niedawnych pogłoskach po cichu liczących na trzecią część tej serii zapowiedź zupełnie nowej gry będzie pewnie spory zawodem. Kolejna, nowa marka w rękach Arkane Studios i Bethesdy może jednak okazać się tym czego wszyscy fani obozu „zielonych” potrzebowali. No skoro PlayStation 5 dostanie Marvel’s Wolverine to czemu Xbox Series X|S miałby być gorszy i nie mieć swojego superbohatera?

Marvel’s Blade idealnym prezentem dla fanów 

Wiecie że Blade po raz pierwszy pojawił się w komiksach Marvel’s Comics w 1973 roku? Mija więc właśnie 50-ta rocznica powstania tej niezwykłej postaci. Chyba lepiej trafić z pomysłem na grę z „Chodzącym za dnia” jako głównym bohaterem nie można było. Miejmy tylko nadzieję, że tym razem nie będzie fuszerki i gra faktycznie okaże tytułem godnym miana xboxowej perełki. Bądźmy szczerzy – na wersje PS5 chyba raczej nie mamy tu co liczyć.

Źródło: The Video Game Awards 2023


 

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Abgan
    3
    Filmu kolejnego po Trinity nie będzie, to chociaż w grę pogramy :)