• benchmark.pl
 • Gry
 • Max Payne 3: gra na konsolach będzie po polsku - Cenega ostatecznie potwierdza
Gry

Max Payne 3: gra na konsolach będzie po polsku - Cenega ostatecznie potwierdza

przeczytasz w 1 min.

Mała obsuwa czasowa, ale wciąż...

O tym, że Max Payne 3 (podobnie jak GTA V) ukaże się na konsolach w polskiej wersji językowej, przebąkiwaliśmy jeszcze w minionym roku. Potem temat trochę ucichł, ale lokalny wydawca gry - firma Cenega Poland - w końcu zabrał w tej kwestii głos.

Mamy potwierdzenie, że nic nie stanie na przeszkodzie i trzecia część przygód Maksa na pewno ukaże się w polskiej wersji językowej. Wydawca doprecyzował w informacji prasowej tryb tej polonizacji. Pod tymi słowami podpisała się też, dodając im zapewne powagi, firma Rockstar.

Max Payne 3 konsole polonizacja

Komunikat jest prosty i czytelny - polonizacja się ukaże i to całkiem niedługo. Niestety jedyna data jaką dysponujemy to "w najbliższych tygodniach". Polska wersja językowa dotyczyć będzie zarówno wersji na Playstation 3, jak i Xbox 360.

Opóźnienie napisów do gry są małą wpadką ze strony wydawcy, której przyczyny nie są niestety znane. Warto mieć jednak na uwadze, że polskość do gier Rockstara udało się Cenedze przemycić po raz pierwszy w historii, w związku z czym nie wszystkie pierwsze lody zostały przełamane we właściwym czasie. Miejmy zatem nadzieję, że w przypadku Grand Theft Auto V uda się uniknąć podobnych, zbędnych opóźnień.


 

Więcej o grach:

Źródło: cenega

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Alkemic
  3
  Cenędza znów zaliczyła wpadkę? A to ci nowość, taka porządna firma i tak dowaliła...
  Jedyne co może w obecnej sytuacji uratować polską wersję MP3 to porządna obniżka cen, ale na to raczej nie liczę, pomimo, że pewnie jeszcze wiele osób jej nie kupiło, a taka promocja była by pomocna, zarówno wizerunkowo dla cenędzy, jak i dla wyników sprzedaży w naszym kraju.
  • avatar
   Robcio5551
   1
   Dopiero teraz pomyśleli o polskiej wersji O.o Przecież nie którzy już tą grę skończyli .
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Oczywiście, że tak. Max Payne 3 na PC ma polskie napisy niezależnie w jakim kraju grę kupicie. Ja kupiłem w UK, zainstalowałem i PL napisy był od razu. Gra dostosowuje język napisów z języka systemu operacyjnego. Wyżej ktoś dał minus JackHammerowi, widać że ktoś nie ma pojęcia a się wpierd.... między wódkę a zakąskę. Pozdro.
    • avatar
     MiKo400
     0
     Świetnie, tylko szkoda że tak późno :(
     • avatar
      hideo
      0
      powinno być już w dniu premiery bo hardcorowcy już tą grę ukończyli i napisy na niewiele się zdadzą a z drugiej strony wielu hardcorowców zna trochę angielski i tłumaczenie nie jest niezbędne, napisy przydadzą się tym co czekają na obniżki cen ;)
      • avatar
       Konto usunięte
       -2
       Na pohybel konsolowcą :E
       • avatar
        ADR15
        -3
        Pewnie i tak na PC wyjdzie jakieś spolszczenie, jak to było w przypadku IV.
        • avatar
         Sakret
         0
         lepiej poźnio niż wcale
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Ludzie dlaczego godzimy się być obywatelami 3 kategorii w Niemczech , Francji itd nikt nie kupi gry która nie ma przynajmniej napisów w ich języku a my co gorsi z łaski mamy dać wydawcy 100 czy 200 zł za półprodukt ??
          Gry które nie maja polskiej wersji językowej omijam szerokim łukiem ewentualnie ściągam wersję "demo" ;).
          Gry z Polską ścieżką językową/napisami chętnie kupię.