Gry

Max Payne 3: premiera gry przesunięta

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
19 komentarzy Dyskutuj z nami

Zagramy dopiero w maju

Niedawno prezentowaliśmy nowe screeny i informacje o Max Payne 3, a już mamy kolejne wieści. Niestety tym razem są one dużo gorsze - premiera gry została przesunięta.

Nie chodzi tutaj niestety o kilkudniowy poślizg. Europejska premiera Max Payne'a 3 została przełożona z marca na 18 maja. Aby było ciekawiej, termin ten dotyczy jedynie wersji na PlayStation 3 i Xbox 360. Posiadacze PC do sklepów wybrać będą mogli się bowiem dopiero 1 czerwca. Gracze w USA będą mieli szansę nabyć grę 3 dni wcześniej.

gra Max Payne 3: bohater w akcji
Nie tak się umawialiśmy!

Dla Straussa Zelnicka, prezesa Take-Two, jest to jednak jedynie "krótkie opóźnienie", które podyktowane zostało chęcią zapewnienia graczom "najwyższej jakości, przełomowej rozrywki, jakiej oczekują od firmy".

Słowa te wydają się jednak mocno naciągane. Wedle nowej daty premiery Max Payne 3 ukaże się już w następnym roku budżetowym Take-Two. Firma spodziewa się wtedy sporych strat i nowe dzieło Rockstar Games na pewno pomoże podratować budżet. Max Payne 3 może zarobić bowiem nawet 210 - 230 milionów dolarów.
 

Więcej o grach:

Źródło: eurogamer

Komentarze

19
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Smutna to wiadomość, bardzo smutna, a taki już zaciesz miałem że już niedługo się ukaże :((
 • avatar
  Może ją bardziej dopracują .
 • avatar
  Nigdy nie podano oficjalnie daty premiery trzeciego Maxa, więc o jakim opóźnieniu piszesz Mateusz ? Czerwiec to pierwsza data jaką podaje Rockstar Games ale, to też nie jest oficjalna informacja. Na przykładzie Diablo 3 wiemy że takie newsy są bardzo stresujące i niepotrzebnie publikowane, bo niczemu nie służą. Może redaktorzy mają jakiś dolny limit zamieszczania artykułów swojego autorstwa na portalach dla których pracuje i przez to, to się bierze. Ale jakość i treść jest tu żadna !!!
 • avatar
  W czerwcu będzie Euro, więc mogą przesunąć nawet na lipiec, bo w czerwcu nie będzie czasu na gry.
 • avatar
  Nie wyrobili się z okrajaniem tekstur i oświetlenia, stad to opóźnienie.
 • avatar
  Wszystko przesuwają, no ale cóż trzeba czekać:(
 • avatar
  Wiem że dużo osób czeka na grę i nie mam zamiaru krytykować (tym bardziej że przed premierą jeszcze nie ma co:-) )ale jak patrzę na screeny to mam wrażenie, że cały klimat gry ucieka gdzieś bokiem. Patrząc na niektóre z nowych tytułów to dla twórców jest chyba tylko jedna droga do sukcesu - przenieść akcję w tropiki. Mam nadzieję, że Max zaskoczy mnie pozytywnie ale nie miałbym nic przeciwko ponownej akcji w zimowej, miejskiej atmosferze i klaustrofobicznym klimacie.
 • avatar
  Sopel86, jak tak dalej będzie (z polskim rządem i tym co się dzieję w polsce, choć media ''karmią'' nas czymś innym niż prawdą - ale wielu to jak widać lubi) to i euro jest zagrożone w czerwcu, a z resztą kogo obchodzi euro? ;-P
 • avatar
  Śmieszne to to nie jest...
  Ale chociaż teraz możemy mieć większe nadzieje, że gra będzie równie dobra jak 2 starsze siostry z serii
 • avatar
  No zobaczymy czy zarobia wogole:):):)