Tunery TV

Przystawki do Smart TV Measy teraz z systemem chłodzenia

przeczytasz w 1 min.

Modyfikacja dotyczy modelu U2B, U4A i U4C.

Measy przystawki

Przystawki do Smart TV firmy Measy doczekały się odświeżenia. Wszystkie nowo wyprodukowane dwu- i czterordzeniowe modele zostały dodatkowo wyposażone w radiatory, których zadaniem jest utrzymywanie odpowiedniej temperatury procesora podczas pracy. To z kolei powinno przełożyć się na wydłużenie żywotności i zwiększenie stabilności podczas bardziej wymagających zadań. 

Producent zapewnia, że ta modyfikacja sprawia, że przystawki będą teraz lepiej nadawały się do pracy w bliskim sąsiedztwie innych urządzeń i w miejscach, gdzie wydzielane są duże ilości ciepła – na przykład z tyłu telewizora.

Odświeżenie dotyczy trzech modeli przystawek firmy Measy wyposażonych w system operacyjny Google Android – dwurdzeniowego U2B i czterordzeniowych U4A i U4C. Niezmienna pozostaje 24-miesięczna gwarancja producenta. sugerowany ceny detaliczne przystawek to natomiast 249 (U2B), 315 (U4A) i 349 złotych (U4C).

Źródło: Measy

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Atak-Snajpera
  1
  Poczekam na modele z dekoderem HEVC.
  • avatar
   Dragonik
   -1
   Do czego to doszło że już trzeba telewizory chłodzić.
   • avatar
    fabryc
    0
    No pięknie a ja tydzień temu kupiłem U4A a tu odświeżona wersja.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     O!
     To naprawdę fajna informacja. Muszę przyznać, że to bardzo dobry ruch. Gdzieś czytałem w sieci, że są użytkownicy, którzy sami montują radiatory do tych urządzeń. Dobrze, że Measy też to zrobiło.