Aplikacje mobilne

Wiadomości na Messengerze znikają: masz ten błąd?

przeczytasz w 1 min.

Messenger jakiś czas temu zyskał funkcję znikających wiadomości. To jednak zupełnie co innego od błędu, który w ostatnim czasie pojawia się coraz częściej: wiadomości na Messengerze znikają bez wiedzy użytkownika. Jak to naprawić i czy to w ogóle możliwe?

Messenger: znikają wiadomości. Błąd, który występuje coraz częściej

Od naszych Czytelników coraz częściej otrzymujemy zgłoszenia dotyczące tego, że bez jakiejkolwiek kontroli znikają wiadomości na Messengerze. Dzieje się to zupełnie automatycznie i brak w tym jakiegokolwiek działania użytkowników. To błąd, choć może być mylony z wprowadzoną jakiś czas temu funkcją tajnych rozmów na Messengerze.

Problem znikania wiadomości na Messengerze dotyczy smartfonów. Na komputerach wszystkie wiadomości są widoczne, mimo obecności błędu na telefonie.

Wygląda na to, że problem dotyczy głównie smartfonów. Wiadomości na Messengerze znikają (czasami nawet długie ich fragmenty, nie tylko pojedyncze „dymki”) na telefonach, podczas gdy po zalogowaniu do komunikatora na komputerze - wszystkie wiadomości są tam widoczne z powrotem.

Czy problem ze znikającymi wiadomościami na Messengerze można naprawić?

Wygląda na to, że problem zaczął występować po którejś z ostatnich aktualizacji Messengera. Trudno określić określić od której wersji aplikacji zaczął występować błąd, jednak z pewnością jest on obecny w wydaniu oznaczonym 381.0.0.17.102.

Problem ze znikaniem wiadomości na Messengerze nie ma związku z funkcją czatu ze znikającymi po określonym czasie wiadomościami. To błąd, który pojawia się w zwykłej rozmowie.

Meta wie o problemie znikających wiadomości, jednak na jego rozwiązanie musimy najwidoczniej jeszcze zaczekać. Samodzielne naprawienie błędu jest raczej niemożliwe - nie ma więc sensu odinstalowanie i ponowna instalacja aplikacji. Nie pomaga również wylogowanie się z profilu oraz restart smartfona.

Jeśli zatem u Ciebie również znikają wiadomości na Messengerze, a koniecznie chcesz wrócić do ich treści - zaloguj się do komunikatora na komputerze. Inne rozwiązanie na ten moment nie istnieje.

Dajcie znać w komentarzach, jeśli Was również dotknął ten problem komunikatora.

Źródło: własne

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    stanczyk
    3
    Póki co nie mam... Korzystam z tego ustrojstwa na fonie..