Gry

Micro Machines World Series - dziś premiera gry

przeczytasz w 1 min.

Szukacie gry na imprezę? Micro Machines World Series powinno zdać egzamin. Nowe wyścigi od Codemasters zadebiutowały dziś na rynku.

Doczekaliśmy się – dziś na rynku debiutuje gra w sam raz na wakacyjne popołudnia i wieczory ze znajomymi: Micro Machines World Series. Nowe wyścigi „resoraków” od Codemasters mają łączyć to, co najlepsze w klasycznych częściach tej serii z nowymi rozwiązaniami, dzięki którym tytuł dostarczy jeszcze większych emocji.

Gra Micro Machines World Series dostępna jest od dzisiaj na PlayStation 4, Xbox One i PC, o czym informuje nas świeżutki zwiastun opublikowany przez polskiego wydawcę tego tytułu, a więc firmę Techland. Możecie obejrzeć go poniżej:

Micro Machines World Series to 12 różnych samochodzików i liczne tryby rozgrywki: od Wyścigu, przez Eliminację, po Derby. Grać można w pojedynkę albo z 4 znajomymi przy jednym ekranie lub 12 innymi graczami przez sieć.  

Jak to wszystko wypada w praktyce? Na razie oceny są „mieszane”. Jedni gracze i recenzenci chwalą Micro Machines World Series za klasycznego ducha, przyjemną mechanikę rozgrywki i jedyny w swoim rodzaju styl. Drudzy narzekają na zbyt małą różnorodność trybów zabawy i zdarzające się od czasu do czasu błędy techniczne.

Jeśli chcecie obejrzeć fragmenty rzeczywistej rozgrywki, rzućcie okiem na materiał PlayStation Access:

Źródło: Techland, Steam, PlayStation Access na YouTube

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dips82
  2
  Trochę odmienne to micromachines - jedna wielka rozpier.....ucha
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   To mi przypomina re-volta troche. Dlaczego nie wspominacie o tak kultowej grze?