Mobile

Microsoft Edge w wersji mobilnej z pobieraniem plików w tle, ale...

przeczytasz w 1 min.

Windows 10 przyniesie sporo zmian także właścicielom smartfonów i tabletów. NA niektóre trzeba będzie jednak poczekać.

Microsoft Edge w wersji mobilnej

Windows 10 przyniesie sporo zmian także właścicielom smartfonów i tabletów. Jedną z nich będzie nowa przeglądarka internetowa - Microsoft Edge, która sprawować ma się jeszcze lepiej niż i tak wysoko oceniany mobilny Internet Explorer. Pojawiają się już jednak pewne wątpliwości.

Microsoft zapowiedział, iż Microsoft Edge w wersji mobilnej zaoferuje pobieranie plików w tle. Bez wątpienia może przydać się to wielu osobom, ale problemem będzie fakt, że funkcja ta pojawi się z opóźnieniem. Co gorsza, nie wiadomo jak dużym.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Microsoft nie zdąży dopracować przeglądarki Edge na premierę Windows 10. Niestety dokładnie tak samo będzie w przypadku mobilnej odsłony systemu i omawianej przeglądarki.

Dlaczego tutaj może dziwić to jeszcze bardziej? Na komputerach Windows 10 zadebiutuje bowiem już w przyszłym miesiącu, podczas gdy na smartfonach i tabletach nowy system dostępny będzie najwcześniej na przełomie września i października. Wydawało się zatem, że dodatkowy czas wystarczy na dopracowanie wszystkiego do pożądanego stanu.

Źródło: phonearena, neowin

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TheMaverickMX
  -2
  Dobrze, że będzie jakaś alternatywa dla explorera, im większy wybór tym lepiej. Szkoda tylko, że Edge jest też od MS ;/ Mam nadzieje, że będzie lepiej pracowała w trybie komputerowym, bo obecnie explorer to jakaś kpina. Potrafi 10 razy pod rząd wywalić do pulpitu po wejściu na YT. Dobrze, że Opera takich cyrków nie robi chociaż, ech
  • avatar
   Konto usunięte
   -3
   a na co to komu na telefonie? ważne żeby na PC wszystko działało sprawnie i szybciej niż chrome i będzie bomba!