Przeglądarki WWW

Kulejesz z matematyki? Microsoft Edge będzie Ci pomagać

przeczytasz w 0 min.

W Microsoft Edge pojawi się nowe narzędzie Math Solver. Dzięki niemu użytkownicy przeglądarki będą mogli szybko rozwiązać skomplikowane matematyczne zadania.

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Euukaliptus
  4
  Na UJ rozwiązali ten problem bardzo fajnie, sale wykładowe na 3 kampusie są niemal klatką faraday'a brak połączenia z internetem. A nawet jak uda się połączyć to transfer to koszmar. Druga sprawa pamiętam sesję w pierwszym terminie z MMF(Matematyczne metody fizyki) prowadzący pozwolił posiadać 10 kartek A4 wypełnionymi ręcznym pismem notatek|sciągi|wzorów itp. Dał nam 2 zadania i 3 godziny czasu, prawie 80% uwaliło w pierwszym terminie pomimo ściąg itp. bo bez kompletnego zrozumienia tematu i analogi z innymi działami fizyki było niemożliwe rozwiązanie tych zadań. Bije do tego że takie narzędzia mogą ułatwić pewne rzeczy jak kiedyś proste kalkulatory, ale nie będą za nas myśleć jeszcze przez wiele długich lat ...
  • avatar
   mikrofonkameragps
   1
   Zdecydowanie Firefox i Qwant
   ( za chwile internet to będzie tylko google)
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    świetna "pomoc", czyli zwalamy rozwiązanie zadania bez własnego zrozumienia na komputer, po czym dostajemy z zadania upragnione 5. a problemy zaczynają się już wkrótce, bo niczego nie trybimy. fajna ta pomoc :)
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     Och, oprócz błędnego wyświetlania PDF będzie w Edge coś użytecznego? Gdy przeskoczą WolframAlpha, to rozważę instalację :-)