Technologie i Firma

Microsoft Planner - narzędzie do zarządzania projektami w Office 365

przeczytasz w 1 min.

To sposób na łatwe planowanie, organizowanie i przydzielanie zadań, współdzielenie plików oraz porozumiewanie się z pozostałymi członkami grupy.

Microsoft Planner

W usłudze Office 365 pojawiło się nowe narzędzie o nazwie Planner. To aplikacja do zastosowań biznesowych, która ułatwia zarządzanie projektami w zespole. Jak wyjaśnia Microsoft – to sposób na łatwe planowanie, organizowanie i przydzielanie zadań, współdzielenie plików oraz porozumiewanie się z pozostałymi członkami grupy.

Narzędzie Planner od kilku miesięcy znajdowało się w fazie testowej, aby teraz wreszcie trafić do usługi Office 365. Aplikacja pojawi się automatycznie u subskrybentów wersji Enterprise E1-E5, Business Essential, Premium oraz Education. Nie trzeba niczego robić – aktualizacja przebiegnie w tle. Wszystko wskazuje na to, że abonenci Personal nie będą mieli dostępu do tego narzędzia.

Już teraz narzędzie Planner oferuje dostęp do licznych funkcji usprawniających współpracę i zarządzenie projektami w zespole. W najbliższych miesiącach pojawić mają się dodatkowe aktualizacje, wzbogacające aplikację o takie opcje jak przydzielanie zadań grupie osób oraz kreator planów na podstawie szablonów.

Źródło: Microsoft, VentureBeat

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!