Systemy operacyjne

Nowe tablety Microsoft Surface już w czerwcu z ekranami o przekątnych 7 i 8"

przeczytasz w 1 min.

Tablet Microsoft Surface nie okazał się dla giganta z Redmond dużym sukcesem, ale już wkrótce powinniśmy być świadkami zapowiedzi jego następców.

Microsoft Surface nowe tablety przecieki

Tablet Microsoft Surface nie okazał się dla giganta z Redmond szczególnie dużym sukcesem, ale mimo tego już wkrótce powinniśmy być świadkami zapowiedzi jego następców.

Producenci smartfonów oferują nam obecnie modele z coraz większymi ekranami. Co ciekawe, na rynku tabletów sytuacja wygląda zupełnie odwrotnie, co zapewne zauważył również Microsoft. Wiele wskazuje na to, że nowe tablety Surface zaoferują sporo mniejsze ekrany niż ich poprzednik.

Wedle najnowszych doniesień, w skład kolejnej generacji Surface wejdzie kilka tabletów, które wyposażone zostaną w ekrany o przekątnych od 7 do 9 cali. Niestety pozostała część ich specyfikacji pozostaje dużą niewiadomą, choć prawdopodobnie pojawi się możliwość korzystania z łączności NFC i LTE, a także Wi-Fi w standardzie 802.11ac. Wspomina się również o możliwości ładowania bezprzewodowego.

Być może wkrótce doczekamy się większej dawki informacji na temat specyfikacji nowych tabletów Surface. Prawdopodobnie zostaną one zaprezentowane oficjalnie pod koniec czerwca na Build Developer Conference. Logiczne zatem, że wcześniej pojawiać będzie się sporo przecieków.

Źródło: techradar

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Fajnie by było jeśli jakiś tablet 10" z Win RT byłby w cenie do 1000 zł. Tak to niestety podziękuję.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Zastanawia mnie sztywność i trwałość tej klawiatury, bo jeśli chcąc ją wykorzystać musiałbym użyć stołu, to lipa. Obrazek nie przekonał mnie.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Szukaj testów na youtubie.