Aplikacje mobilne

Microsoft udostępnia Office Lens na iOS oraz Androida

przeczytasz w 1 min.

Microsoft przywiązuje ostatnio zdecydowanie większą wagę do aplikacji mobilnych.

Office Lens na iOS oraz Androida

Microsoft przywiązuje ostatnio zdecydowanie większą wagę do aplikacji mobilnych i najwyraźniej chce, aby szansę skorzystania z nich otrzymało jak najwięcej osób. Dlatego też swojej propozycje oferuje nie tylko na Windows Phone, ale także na konkurencyjnych systemach. Kolejnym tego dowodem Office Lens.

O propozycji tej pisaliśmy już jakiś czas temu. Do tej pory dostępna była ona jedynie na mobilnych okienkach właśnie, ale od teraz sięgnąć mogą po nią także właściciele smartfonów pracujących pod kontrolą Google Android oraz Apple iOS.

Przypomnijmy, że Office Lens to aplikacja dość prosta, ale naprawdę przydatna. Umożliwia bowiem wykonanie zdjęcia chociażby odręcznych notatek czy różnej maści dokumentów, a następnie błyskawiczną jego zmianę w plik programu OneNote, Word lub PowerPoint. Dzięki temu możliwa będzie łatwa edycja, ponieważ zamiast grafiki otrzymamy tekst.

 

Aby sięgnąć po aplikację w wersji na Androida zapisać trzeba się do społeczności Office Lens Android Preview na Google+ i postępować zgodnie z umieszczonymi tam instrukcjami. W przypadku iOS wystarczy udać się do oficjalnego sklepu Apple.

Źródło: youtube, phoneia, plus.google

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Takie pytanie z innej beczki. Da się w końcu w C# pisać aplikacje na Androida czy nadal trzeba używać tej zlagowanej javy?
  • avatar
   Konto usunięte
   -5
   ,Zdecydowanym kupować tanio polecam stronke:
   www.make.my/aukcje
   Mega okazje, licytacje za grosze.
   Ja kupiłem sobie nowy TV 46cali za 180 zł.
   • avatar
    baran
    0
    Aplikacja jest wypas, choć ja głównie korzystam z opcji przeskalowania fotki notatek w sposób, który sprawia, że wyglądają jak skanowane. Jedna z częściej używanych przeze mnie aplikacji.