Smartfony

Microsoft zapowiada konferencję - zobaczymy Surface Phone?

przeczytasz w 1 min.

Za nieco ponad dwa tygodnie Microsoft chwalić będzie się kolejnymi nowościami.

Firma Microsoft rozsyła zaproszenia na swoją kolejną konferencję. Pewnym można być jednak tylko dnia, w którym impreza się odbędzie. Szykowane nowości pozostają bowiem w kwestii domysłów.

Konferencja zaplanowana została jeszcze na ten miesiąc - konkretnie na 26 października. Zaproszenia sugerują jednoznacznie, że głównym tematem imprezy będzie Windows 10. To jednak temat na tyle rozległy, że trudno stwierdzić, czym konkretnie producent zechce się pochwalić.

Microsoft zapowiada konferencję

Z największym prawdopodobieństwem mówić można tutaj o nowych funkcjach systemu. Jeśli organizowana jest w tym celu konferencja to należałoby spodziewać się czegoś interesującego i na to mamy nadzieję.

Czy dane nam będzie poznać nowe smartfony? Od dłuższego czasu mówi się, iż Microsoft zakończy wkrótce żywot marki Lumia, na której miejsce wkroczy Surface Phone. Niestety, wedle zgodnych opinii obserwatorów nie stanie się to na zapowiadanej konferencji. Nowy smartfon nie jest ponoć gotowy.

Nie będzie zatem jakichkolwiek urządzeń? Spekuluje się o komputerze All-In-One cechującym się mocną specyfikacją i niezwykle stylowym wyglądem. Być może producent uraczy nas też nowym tabletem.

Źródło: phonearena, coindesk

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Smuga
  1
  "Nie będzie jakichkolwiek urządzeń" - w języku polskim nie jest to poprawna forma, powinno być - "nie będzie żadnych urządzeń" (choć ta pierwsza wersja wydaje się logiczniejsza).
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Jestem ciekaw co pokażą...