Systemy operacyjne

Miła niespodzianka - OnePlus 3 i OnePlus 3T otrzymają Androida P

przeczytasz w 1 min.

OnePlus 3 i OnePlus 3T to smartfony z 2016 roku. Nikt nie przypuszczał, że załapią się na trzecią już aktualizację systemu Google Android.

Aktualizacja Androida to temat, który wywołuje zazwyczaj negatywne skojarzenia. Większość producentów ma z tym ogromne problemy, od święta pojawiają się miłe niespodzianki. Tym razem pokusił się o takową OnePlus.

Ten chiński producent jakiś czas temu zachęcał do swoich smartfonów obietnicą regularnych aktualizacji. Nic nie wskazywało jednak na to, iż OnePlus 3 i OnePlus 3T otrzymają Androida P, a ostatecznie tak się stanie. Informację przekazał sam producent, jest zatem oficjalna.

Oczywiście Android P trafi też (i to w pierwszej kolejności) na nowsze smartfony tego producenta - OnePlus 6, OnePlus 5T i OnePlus 5. Dopiero później aktualizacja pojawi się na OnePlus 3 i OnePlus 3T.

OnePlus 3 i OnePlus 3T otrzymają Androida P

Jednocześnie właściciele OnePlus 3 i OnePlus 3T nie powinni wyglądać Androida 8.1, zrezygnowano z jego wydania. Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż pojawi się przynoszący zdecydowanie więcej nowości Android P nie ma chyba na co narzekać.

OnePlus 3 i OnePlus 3T to smartfony z 2016 roku, debiutowały mając na pokładzie Androida 6.0.1 Marshmallow.

Źródło: OnePlus

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Hezen
  1
  Posiadam od 1.5 roku OP3T, z telefonem nie miałem zadnych niespodzianek... oprócz kiczowatego androida O (8.0.0) który drenuje baterie i musiałem wrócić do Nugata.
  EDIT: Ocenianie baterii po takim czasie to trochę niezbyt dobry pomysł bo każdy używa telefonu inaczej.
  • avatar
   Damiano1302
   1
   Jeżeli miałbym na coś narzekać to na to, że bateria nie trzyma tak dobrze jak na początku (tak wiem, że z czasem baterie trzymają coraz mniej, oraz to też wynika z mojego częstego użytkowania), ale i tak trzyma lepiej niż konkurenci. Czasami mam problemy z wgrywaniem innych systemów, np. przez dualboot oraz nakładek ale to wynika raczej z moich błędów.

   P.S. Linux jako drugi system działa bardzo dobrze na tym telefonie.
   • avatar
    drocom
    -3
    Gdyby ktoś chciał kupić One Plusa 6 (obojętnie którą wersję) przez oficjalną stronę producenta, wstawiam poniżej link do zniżki 20€ na akcesoria podczas zakupu
    https://www.oneplus.com/pl/invite#EQV3E9VTWPEXQSU
    • avatar
     kombajn
     0
     OnePlus 3T wyszedł niecałe dwa lata temu, ktoś ma ten model i mógłby się podzielić informacją jak się trzyma bateria po takim okresie? Bo używane sztuki są na eBay dostępne w całkiem dobrych pieniądzach.