Gry

Mirror's Edge 2 pojawi się jeszcze w tym roku?

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Podstawy do takiego myślenia dał nam, co może zaskakiwać, Microsoft.

Mirror's Edge 2 gra

Trzeba przyznać, że temat nowego Mirror's Edge nie jest poruszany szczególnie często. Nie można wykluczyć, że wreszcie zacznie się to zmieniać, ponieważ premiera gry może mieć miejsce nieco wcześniej niż do tej pory sądzono.

Podstawy do takiego myślenia dał nam Microsoft. Może wydawać Wam się to dziwne, ponieważ nie ma on wiele wspólnego z tym tytułem, ale przecież prowadzi sklep Microsoft Store, w którym znaleźć można gry na konsole tego producenta. Oferta wzbogacona została właśnie o Mirror's Edge 2 i najciekawsze jest to, iż w miejscu na datę premiery znalazł się zapis mówiący, iż będzie miała ona miejsce w tym roku.

Rzecz jasna nie jest to jeszcze informacja wiążąca, ale podobne przecieki sprawdzały się już nie raz i to w przypadku zdecydowanie mniejszych sklepów. Można liczyć zatem na to, że coś rzeczywiście jest na rzeczy i okres oczekiwania na nowe przygody Faith będzie krótszy niż do tej pory przypuszczano. Cały czas mówiono przecież o debiucie gry dopiero w roku 2016.

Mirror's Edge 2 gra sklep

Pozostaje nam czekać na oficjalny komunikat producenta bądź wydawcy. Przypomnijmy, iż platformy docelowe gry to nie tylko Xbox One, ale także PlayStation 4 i PC.

Źródło: microsoftstore, scene-gamers

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Akatzuky
  EA to skończone studio mają szczęście że kiedyś prowadzili się w miare porządnie a potem przyszedł NFS Carbon z kampanią na 3 godziny a kupiłem kolekcjonerke w dniu premiery za prawie 300zł od tamtej pory kosa nie gram w produkty tego wydawcy
  8
 • avatar
  Szymon331
  Smieszne sa filmiki z gry w pierwszego mirrors edge w oculus rift. To musi naprawde byc niezle doswiadczenie.
  8
 • avatar
  rTech
  Wierze, ze ME 2 im wyjdzie mimo wszystko :)
  Pozytywnie
  5
 • avatar
  gostek2012
  jedynka była kapitalna
  4
 • avatar
  kitamo
  Bardzo dobra wiadomosc, jedynka byla rewelacyjna .
 • avatar
  wdowa94
  Mam nadzieję, że będzie lepiej wykończona niż ostatnie tytuły EA DICE
 • avatar
  TheEquinoxe
  Miało być w 2016 a może być w 2015? Do tego zamieszane jest w to DICE oraz EA? Wyczuwam niedopracowaną grę.
  Chociaż chciałbym się mylić
 • avatar
  Maxdamage
  Nie wiem czy tak dobrze... jedynka nie była niczym więcej niż tech-demem wypuszczonym za hajs, które osiągnęło niepodziewany sukces.

  Teraz kiedy ma to być pełnoprawna gierka EA na pewno położy łapę na twórcach i wyjdzie mdły i nijaki, wyreklamowany do granic możliwości, "twór" składający się tylko i wyłącznie z rozczarowania.