• benchmark.pl
 • Gry
 • Czekający na Mortal Kombat 11 mogą zacierać ręce na myśl o przyszłym tygodniu
Gry

Czekający na Mortal Kombat 11 mogą zacierać ręce na myśl o przyszłym tygodniu

przeczytasz w 1 min.

Na 17 stycznia zaplanowano pierwszą prezentację rozgrywki. Póki co możemy natomiast rzucić okiem na grafikę, która będzie zdobiła okładkę pudełkowych wydań gry.

Niedawna zapowiedź Mortal Kombat 11 spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Mowa przecież o serii, która od kilkudziesięciu lat cieszy się dużą popularnością i sympatią graczy. Wkrótce dowiemy się o wspomnianej grze czegoś więcej.

Zapowiedź nie przyniosła bowiem wielu szczegółów. Twórcy ograniczyli się do podania daty premiery, wzmianki o nowym silniku graficznym i prezentacji krótkiego zwiastuna. Wkrótce zobaczymy coś więcej. Na 17 stycznia zaplanowano bowiem pierwszą prezentację rozgrywki. Można spodziewać się, że jednocześnie opublikowane zostaną bliższe informacje na jej temat.

Póki co możemy natomiast rzucić okiem na grafikę, która będzie zdobiła okładkę pudełkowych wydań gry. Postaci na niej widocznej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.


Premierę Mortal Kombat 11 zaplanowano na 23 kwietnia. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Źródło: Ed Boon @noobde - twitter

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Shifted92
  0
  zrobiliby areny 3d
  • avatar
   Zero-Cool
   0
   Ciekawe jakie wymagania i ile będzie ważyć... MKX już był za ciężki jak wg. mnie (z 60gb waży),a jego wymagania sprzętowe są ogromne jak na bijatykę...
   • avatar
    Anonim20
    0
    Po "X" lepiej dać sobie na wstrzymanie bo premiera MKX była bolesna szczególnie na PC.
    Zresztą tak jak kod sieciowy kulał tak kuleje do teraz.
    Jeszcze wydane pod szyldem "WB" to pewnie mnogość DLC i mikrosyfu, już klepią o DLC (pre-order) a nawet nic nie pokazali :D