Smartfony

Motorola szykuje Moto G (2014) w wersji Titan - może być ciekawie

przeczytasz w 1 min.

Motorola zdaje się na nowo odzyskiwać sympatię użytkowników smartfonów.

Moto G (2014)

Motorola zdaje się na nowo odzyskiwać sympatię użytkowników smartfonów. Wygląda na to, że w najbliższej przyszłości wiele się w tej kwestii nie zmieni, a już wkrótce może czekać nas premiera kolejnego interesującego modelu.

Właściwie to nie powinniśmy mówić o zupełnie nowej propozycji, ale i tak może być ciekawie. Zanosi się bowiem na to, że Motorola szykuje odświeżoną wersję bardzo udanej Moto G (2014). Pierwsze przecieki na ten temat pojawiły się już jakiś czas temu, a teraz jest to już naprawdę bardzo prawdopodobne.

W jednym z brytyjskich sklepów zauważona została bowiem Moto G (2014) w wersji Titan. Nie poznaliśmy jednocześnie dokładnej specyfikacji, ale rozwiązanie tej zagadki nie jest trudne. Z bardzo dużym prawdopodobieństwem stwierdzić można bowiem, iż nowa propozycja wyróżniać będzie się na tle podstawowego modelu przede wszystkim łącznością LTE. Dodatkowo pojawić może się nieco pojemniejszy akumulator, a reszta specyfikacji powinna pozostać już bez zmian.

Tym samym wyeliminowany zostanie największy chyba mankament Moto G (2014) - brak LTE właśnie. Innych doszukać się trudno, o czym przekonać możecie się zresztą w naszej recenzji tego urządzenia. Cena Moto G (2014) Titan wynosić ma wedle informacji tegoż samego sklepu około 240 dolarów.

Moto G (2014) Titan sklep

Będąc przy Motoroli warto dodać, że to samo źródło zdradza również inną propozycję - Moto E Styx, a więc nieco podrasowaną (prawdopodobnie również głównie/tylko o moduł łączności LTE) Moto E.

Źródło: gsmarena, techspot

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  11
  Srelte. Minusy za brak modułu lte, naprawdę aż tak bardzo do wszystkim potrzebne do życia?
  Samsung został zjechany za S3 Neo i S3 LTE "bo to odgrzewanie tego samego flagowca tylko dodanie ramu i modułu lte". A Motorola to już wypas że zrobi Moto G Lte?
  • avatar
   kazik1902
   0
   Przecież już od dawno zaprezentowano i kupić można Motorolę Moto G LTE. W dobrej cenie i ze świetnymi parametrami. I, wbrew pozorom, LTE to zdecydowana różnica w porównaniu z 3G.
   • avatar
    d14b3l
    -4
    Czy ja o czymś nie wiem czy benchmark?

    http://www.mgsm.pl/pl/katalog/motorola/motoglte/Motorola-Moto-G-LTE.html

    Moto G z LTE miała premierę w drugim kwartale 2014
    • avatar
     gieteiks
     0
     Byłoby idealnie gdyby nie brak możliwości wymiany baterii :(