Gry komputerowe

Mount & Blade za darmo - pospieszcie się

przeczytasz w 1 min.

Jeśli chcecie otrzymać grę Mount & Blade zupełnie za darmo, to jak najszybciej udajcie się na stronę platformy GOG i róbcie, co trzeba.

Mount & Blade 2: Bannerlord powstaje już od dłuższego czasu i premiery nie widać, dlatego warto pomyśleć może o nadrobieniu zaległości. Jeśli dotąd nie mieliście okazji zagrać w „jedynkę”, to lepszej okazji już nie będzie. Pospieszcie się, a pobierzecie ją zupełnie za darmo.

Na GOG-u trwa promocja, w ramach której prawie dziewięcioletnią już grę Mount & Blade można zgarnąć całkowicie bez opłat. Choć nie osiągnęła ona jakiegoś spektakularnego sukcesu, to w pamięci graczy na całym świecie wpisała się jako naprawdę udany symulator średniowiecznego rycerza. Czy zatem warto? Za darmo wręcz grzechem byłoby nie spróbować.

Promocja potrwa jeszcze tylko przez kilkadziesiąt godzin, dlatego chętni powinni jak najszybciej udać się na stronę platformy i kliknąć „Get it here”. Rozszerzenia dostępne są zaś z 75-procentowymi rabatami, więc i dla tych, którzy „podstawkę” mają już za sobą, coś ciekawego powinno się znaleźć.

Źródło: Dark Side of Gaming

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  2
  W sumie lepsze niz For Honor ;)
  • avatar
   pycipro
   -7
   JANUSZE JUZ ROBIA KONTA BY WYSTAWIC TO POTEM NA ALLGRO LUL.