• benchmark.pl
  • Mobile
  • Na Black Friday zaprasza także Świat Baterii - z ofertą szerszą niż myślisz
Mobile

Na Black Friday zaprasza także Świat Baterii - z ofertą szerszą niż myślisz

artykuł sponsorowany, przeczytasz w 1 min.

Nikt nie powiedział, że Black Friday to okazja do polowania na przeceny jedynie drogich urządzeń. Mile widziane są też oszczędności na tańszych, ale niekiedy niezbędnych akcesoriach i gadżetach. I o takich będzie tu mowa.

Black Friday w sklepie Świat Baterii

Zapewne znajdą się osoby, które słyszały o sklepie Świat Baterii. Jego nazwa jest bardzo wymowna i doskonale sugeruje, na jakim asortymencie skupia się oferta. Dominują w niej różnego rodzaju baterie oraz ładowarki i powerbanki, ale to nie wszystko. Świat Baterii to także szkła ochronne na ekrany smartfonów, huby, wszelkiej maści kable, a nawet pojazdy elektryczne.

Promocja przygotowana z okazji Black Friday, a nawet Black Week, to doskonała okazja do zapoznania się z całą ofertą sklepu, a jednocześnie do zauważalnych oszczędności. Rabaty sięgają nawet 70%. Niektóre produkty oferowane są w niższych cenach przez cały tydzień trwania promocji, niektóre można upolować w ramach krótkotrwałych wyprzedaży Fresh Deals.

Na jakie produkty warto zwrócić uwagę?

Wśród przecenionych produktów znajdziemy między innymi ładowarkę Green Cell Power Source (-25%), którą nie tak dawno dla was testowaliśmy. Ciekawie wygląda również powerbank GC PowerPlay (-25%), przewody GCmatte (-70%) czy kilka propozycji od Xioami, między innymi opaska Xiaomi Mi Band 4 w promocyjnej cenie 94,95 zł (-25%, promocja obowiązuje w piątek 29 listopada od godziny 12:00) i robot sprzątający Roborock 2 S50 (-20%).

Przecen jest oczywiście zdecydowanie więcej, zainteresowani znajdą je na oficjalnej stronie sklepu Świat Baterii. Więcej promocji na Black Friday możecie natomiast zobaczyć tutaj.

Źródło: swiatbaterii

Może Cię zainteresować:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Coperfield
    5
    Rzygać mi się chce o tych sponsorowanych newsów.