• benchmark.pl
  • Mobile
  • Na Black Friday zaprasza także Świat Baterii - z ofertą szerszą niż myślisz
Mobile

Na Black Friday zaprasza także Świat Baterii - z ofertą szerszą niż myślisz

artykuł sponsorowany,

Nikt nie powiedział, że Black Friday to okazja do polowania na przeceny jedynie drogich urządzeń. Mile widziane są też oszczędności na tańszych, ale niekiedy niezbędnych akcesoriach i gadżetach. I o takich będzie tu mowa.

Black Friday w sklepie Świat Baterii

Zapewne znajdą się osoby, które słyszały o sklepie Świat Baterii. Jego nazwa jest bardzo wymowna i doskonale sugeruje, na jakim asortymencie skupia się oferta. Dominują w niej różnego rodzaju baterie oraz ładowarki i powerbanki, ale to nie wszystko. Świat Baterii to także szkła ochronne na ekrany smartfonów, huby, wszelkiej maści kable, a nawet pojazdy elektryczne.

Promocja przygotowana z okazji Black Friday, a nawet Black Week, to doskonała okazja do zapoznania się z całą ofertą sklepu, a jednocześnie do zauważalnych oszczędności. Rabaty sięgają nawet 70%. Niektóre produkty oferowane są w niższych cenach przez cały tydzień trwania promocji, niektóre można upolować w ramach krótkotrwałych wyprzedaży Fresh Deals.

Na jakie produkty warto zwrócić uwagę?

Wśród przecenionych produktów znajdziemy między innymi ładowarkę Green Cell Power Source (-25%), którą nie tak dawno dla was testowaliśmy. Ciekawie wygląda również powerbank GC PowerPlay (-25%), przewody GCmatte (-70%) czy kilka propozycji od Xioami, między innymi opaska Xiaomi Mi Band 4 w promocyjnej cenie 94,95 zł (-25%, promocja obowiązuje w piątek 29 listopada od godziny 12:00) i robot sprzątający Roborock 2 S50 (-20%).

Przecen jest oczywiście zdecydowanie więcej, zainteresowani znajdą je na oficjalnej stronie sklepu Świat Baterii. Więcej promocji na Black Friday możecie natomiast zobaczyć tutaj.

Źródło: swiatbaterii

Może Cię zainteresować:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Coperfield
    Rzygać mi się chce o tych sponsorowanych newsów.
    5