Gry

Najnowszy dodatek do Left 4 Dead już dostępny w Sieci

Maciej Piotrowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Jak donoszą zagraniczne serwisy branżowe w Sieci zadebiutował właśnie kolejny dodatek do niezwykle popularnej, sieciowej strzelaniny firmy Valve - Left 4 Dead. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią dodatek ten wprowadza do gry całkowicie nową kampanie zatytułowaną Crash Course. Jej akcja rozpoczyna się wkrótce po zakończeniu wcześniejszego scenariusza – „No Mercy”, kiedy to helikopter z Ocalałymi, niedługo po starcie z dachu szpitala rozbija się na peryferiach miasta.

Co ciekawe kampania Crash Course przygotowana została w szczególności z myślą o trybie Versus. Nie oznacza to oczywiście, że pozostałe tryby gry  - CoopSurvival zostały tu zaniedbane. Wręcz przeciwnie. Oba dostępne w nowym scenariuszu rozdziały po brzegi napakowane zostały dynamiczną akcją, która nie pozwala graczom nawet na chwile wytchnienia. Posiadacze konsol Xbox 360 mogą przekonać się o tym już teraz, gdyż dodatek pojawił się w usłudze Xbox Live w cenie 560 punktów MS. Użytkownicy wersji PC otrzymają dodatkową kampanie za darmo, lecz muszą jeszcze nieco poczekać. Crash Course spodziewany jest  jednak w usłudze STEAM jeszcze dziś.

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  W końcu nowa kampania ;]
 • avatar
  Konto usunięte
  Oj, dzieweczka z plakatu chyba jest zarażona -okropnie zbrzydła!
 • avatar
  Konto usunięte
  Tzn. na PC kiedy się to pojawi? To "trochę" zbyt wiele nie mówi
 • avatar
  Konto usunięte
  skoro jest taki darmowy to mogliby to wrzucić na torrenty - tam nigdy nic nie jest przeciążone ;-)
 • avatar
  Konto usunięte
  luuuuhuuuu !!!!!!!!
  to juz wiem co dzisiaj robie :)

  ps. dla tych co pogrywaja w L4D. Jest juz troche dostepnych kampanii zrobionych nie przez Valve i niektore sa naprawde super. Sciagnijcie sobie i sprobujcie ;) Zwlaszcza jedna wpadla mi w oko: Heaven Can Wait

  ps.. u was czarny gosc tez zawsze wchodzi na linie strzalu i jest w rozgrywce osoba ktora potrzebuje najwiecej apteczek ? ;)