Rejestratory samochodowe

Tania kamerka Full HD do auta - tak prezentuje się Navitel AR250 NV

przeczytasz w 1 min.

Navitel AR250 NV to najnowszy wideorejestrator z rodziny Night Vision. Kosztuje niewiele, a oto co ma do zaoferowania kierowcom, chcącym mieć dowody.

Wchodzisz do auta, uruchamiasz silnik i w tym samym momencie swoje działanie rozpoczyna on: Navitel AR250 NV – nowy wideorejestrator samochodowy za nieduże pieniądze, którego producent obiecuje jednak, że można na tym sprzęcie polegać. Gdy jedziesz, urządzenie nagrywa filmy w rozdzielczości Full HD przy 30 klatkach na sekundę, co może nie jest imponującą jakością, ale ta będzie wystarczająca w większości przypadków. Dobrze brzmią też informacje o 4-warstwowej szklanej soczewce, 140-stopniowym kącie widzenia oraz sensorze Night Vision, czyli przystosowanym do pracy także po ciemku. 

Nagrywane filmy nowy model Navitela zapisuje w formacie MOV na (niedołączonej do zestawu) karcie pamięci microSD – możesz kupić dowolną, tak długo jak jej pojemność nie przekraczaj 64 GB. A gdy zabraknie na niej miejsca, nowy materiał zacznie nadpisywać stary (chyba że będzie przed tym zabezpieczony – możesz to zrobić ręcznie, ale w przypadku zderzenia czy gwałtownego hamowania taka blokada włączy się automatycznie). Duży, 2-calowy wyświetlacz pozwala ci przejrzeć nagrania bez konieczności ich przesyłania na komputer.

Navitel AR250 NV

Automatyczne wygaszanie ekranu to szansa na zmniejszenie zużycia energii, a wbudowany akumulator ma pojemność 100 mAh. Po co wideorejestratorowi ten komponent? Ano po to, by nagłe odłączenie od zasilania nie powodowało wyłączenia urządzenia, a po drugie – na potrzeby trybu parkingowego. Navitel AR250 NV pozostaje bowiem czujny także w trakcie postoju.

Wspomnieliśmy wcześniej, że jest to sprzęt za nieduże pieniądze. O jakim konkretnie wydatku mówimy? Navitel AR250 NV kosztuje około 130 złotych. W zestawie z wideorejestratorem znajdziemy uchwyt na przyssawkę, ładowarkę samochodową, instrukcję obsługi oraz roczną licencję Navitel Navigator z mapami europejskich państw.

Źródło: Navitel

Czytaj dalej o wideorejestratorach: 

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Torrentowy Pirat
  -1
  Czarna skrzynka samochodu.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   jako tania kamerka, ok. ale nawigacja w czymś takim? sensu nie widzę. jak dla mnie spokojnie mogliby wywalić odbiornik i oprogramowanie GPS, i albo obniżyć cenę, albo dodać coś ciekawszego :)
   • avatar
    Adrianwo
    0
    Szpiedzy Putina!!!!
    • avatar
     carbo888
     0
     brak wifi lub innego bezprzewodowego dostępu dyskwalifikuje ten sprzęt