• benchmark.pl
 • Gry
 • Need for Speed udostępnione w ramach EA Access - zobacz premierowy zwiastun gry
Gry

Need for Speed udostępnione w ramach EA Access - zobacz premierowy zwiastun gry

przeczytasz w 1 min.

Wprawdzie do premiery Need for Speed jeszcze kilka dni, niektórzy mają okazję zacząć zabawę już dziś.

Need for Speed

Need for Speed zadebiutuje za nieco ponad tydzień. Najbardziej gorączkowo wyczekujący jego premiery nie mogą się zapewne tego doczekać, a wybrani szczęśliwcy z tego grona już dziś spędzą z grą trochę czasu.

Mowa tutaj o tych osobach, które korzystają z programu EA Access, a zatem siłą rzeczy mają na wyposażeniu także konsolę Xbox One. Od dziś mogą oni pobierać grę na dyski twarde swojej platformy, a także posmakować rozgrywki. Ograniczenie jest tylko jedno - bawić można się przez 10 godzin, ale rozwijać umiejętności już do woli, do dyspozycji jest też cała mapa i wszystkie tryby rozgrywki.

Po przekroczeniu limitu 10 godzin trzeba będzie już czekać na premierę. Ta będzie miała miejsce 5 listopada, nie tylko na Xbox One, ale również na PlayStation 4. Właściciele PC muszą niestety wytrzymać do wiosny.

Już teraz wszyscy mogą jednak rzucić okiem na najnowsze materiały wideo. Pierwszy to oficjalny zwiastun premierowy, a drugi zapis pierwszych 20 minut rozgrywki, który nie pochodzi już jednak od EA, ale od jednego z graczy.


 


Źródło: youtube -  eapolska, Arekkz Gaming, needforspeed

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BARTOL48
  1
  Nie podobają mi się te sztuczne filmiki w fabule.
  • avatar
   pycipro
   -7
   Jak zwykle na pc za rok, Port okaże się zbugowany a po tygodniu pojawiają się czity. Mogą sobie darować wersję pc i tak każdy pobierze :D
   • avatar
    TruGeek
    0
    Zwiastun bardzo fajnie zrobiony ;) Teraz kupić PS4 i można zobaczyć jak im to wyszło .