Gry

NEO zagra dla FaZe Clanu

przeczytasz w 1 min.

Od czasu rozpadu dywizji CS:GO "Virtusów", Filip "NEO" Kubski nie może znaleźć swojej bezpiecznej przystani. Niebawem jednak może się to zmienić, a utalentowany polski zawodnik prawdopodobnie zagra dla jednej z topowych europejskich formacji.

Filip "NEO" Kubski od czasu rozwiązania zespołu CS:GO Virtus.pro nie może znaleźć sobie miejsca. Co prawda, próbował swoich sił w kilku składach, jednak nigdzie nie zagrzał miejsca na dłużej. Sytuacja ta jednak ma się właśnie odmienić.

Znany e-sportowy dziennikarz - Don Haci - opublikował dzisiaj na twitterze informacje, jakoby polskim zawodnikiem był zainteresowany FaZe Clan. Nie jest to raczej news wyssany z palca - wszak europejska organizacja po odejściu "karrigana" nie znalazła sobie nowego lidera.

Jeżeli informacja sie potwierdzi to Filip po raz pierwszy od czasu Virtus.pro pojawi się na stałe w gamingowej formacji, co więcej, w roli kapitana.

źródło: twitter.com

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  apostol
  2
  droga pani redaktor Martyna Szweda siedząca w sekcji esporty na portalu benchmark pl !


  chce pani tylko przypomnieć iż niecałe 24h temu Polak rodak nijaki Michał "Nisha" Jankowski z team Secret wygrał kolejnego już 1.000.000$ Majora w tym roku w DOTA2

  Pani Marto Szwed może warto przestać być ignorantem i poszerzyć horyzonty ? PL E-Sport to nie tylko martwa gra CS:GO Polacy w CS:GO na dzień obecny to najsłabsza nacja i najgorsi gracze w całej europie i prawdopodobnie na świecie,bo już Chiński Australijskii CS dawno wyprzedził i nakrył kurzem PL scenę

  lepiej napisać newsa o washedup emerycie NEO niz wspomnieć o kolejnym wielkim sukcesie rodaka z DOTA 2 za 3 miesiące odbędzie się The Innternatioanl 9 gdzie wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują,że będzie to rekordowe TI z ponad 35.000.000mln na stole (to więcej niz Grand Slam w tenisie) i to właśnie Team Secret jest na dzień obecny głównym murowanym faworytem do wygrania

  lepiej pisać newsy o skończonych miernotach pokroju NEO niż wspomnieć o kimś co odnosi sukcesy
  • avatar
   Sharimsejn
   -2
   Jak można mianować kogoś kapitanem kto ma dopiero dołączyć do zespołu? Czy olofmeister nie byłby najlepszy do tej roli? Wydaje się całkiem ułożony i jest całkiem charyzmatyczny kiedy się wypowiada. Lubię nawet FaZe i zostawiłbym ich w spokoju. Nie widzę tam neo choćby przez to, że od długiego czasu każdy z VP mało co pokazywał. Zupełnie jakby zapomnieli jak się gra.