Gry

Ni no Kuni II w złocie - tak wygląda tryb Kingdom

przeczytasz w 1 min.

Prace zostały zakończone i można to już powiedzieć oficjalnie – gra Ni no Kuni II: Revenant Kingdom zadebiutuje na rynku 23 marca. To jedna z najlepiej zapowiadających się produkcji pierwszej połowy tego roku.

Nie będzie już więcej opóźnień – Ni no Kuni II: Revenant Kingdom zadebiutuje na rynku dokładnie za miesiąc, w piątek, 23 marca 2018 roku. 

To informacja, która jest już właściwie pewna, bo firma Bandai Namco ogłosiła, że Ni no Kuni II: Revenant Kingdom osiągnęło status złoty. Oznacza to, że ekipa Level-5 zakończyła już prace nad swoim jRPG i przygotowane przez nią pliki są gotowe do zapisu na płytach. Przypomnijmy, że gra zmierza na konsole PlayStation 4 oraz pecety.

Ni no Kuni II Kingdom Mode

Przy okazji twórcy postanowili pochwalić się szczegółami czegoś, co wyróżni drugie Ni no Kuni na tle innych gier jRPG, mianowicie trybu Kingdom. Zadaniem graczy będzie w nim odbudowa królestwa – stawianie sklepów (by móc kupować przedmioty), kuźni (do tworzenia broni) czy ośrodków nauki magii... 

A to wszystko to zaledwie mały wycinek oferowanych możliwości, których ma być tak wiele, że „tryb Kingdom mógłby być osobna grą”, jak mówią twórcy. Poświęcony został mu zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej:

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – tryb Kingdom na zwiastunie

Źródło: PlayStation Blog

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!