Konsole do gier

Nintendo NX za <1000 zł? Powrócą kultowe marki

przeczytasz w 1 min.

aka cena faktycznie więc sugerowałaby coś pomiędzy 3DS-em, a pełnoprawną „stacjonarką”.

Nintendo NX dyskietka

Nintendo NX to wciąż jedna wielka tajemnica. Z każdą kolejną wiadomością urządzenie to zapowiada się jednak coraz lepiej. Według informacji, które poznaliśmy już jakiś czas temu, nowy sprzęt „wielkiego N” ma być hybrydą handhelda i konsoli stacjonarnej oraz oferować moc na poziomie między PS3 a PS4. Najnowsze wieści napawają jeszcze większym optymizmem.

Otóż okazuje się, że kolejną, po ciekawej funkcjonalności i niezłej jakości, zaletą ma być naprawdę atrakcyjna cena. Konkretnie: około 1000 złotych. Taka cena faktycznie więc sugerowałaby coś pomiędzy 3DS-em, a pełnoprawną „stacjonarką”. Byłby to też wydatek, na który większość graczy może sobie pozwolić, co mogłoby przerodzić się w niezły rynkowy debiut.

Anonimowe źródła, które są ponoć blisko Nintendo, zapowiadają również, że na Nintendo NX wszyscy fani Japończyków będą mieli w co pograć. The Legend of Zelda: Breath of the Wild nie będzie jedyną powracającą markę. Nowa konsola ma również otrzymać świeżą odsłonę z serii Pokemon oraz nowe przygody Mario.

Źródło: VG247, VideoGamer

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Harpun
  6
  Nie do końca o to chodzi.
  Ważniejsze jest by znaleść balans między wydajnością a sentymentem bo nie tylko młodych graczy mają do zaspokojenia.
  • avatar
   pawluto
   4
   To może się udać - Ja do dziś odpalam sobie emu Mame i pogrywam w stare gierki - Kto nie grał w Kangaro , Ghost'n'Goblins , Popeye , Gold Rush , Road Warior , Centipede, Zig Zag , ....Ten nie wie co to magia gier.
   • avatar
    patalajka22
    -1
    No to przecież WiiU jest na poziomie pomiędzy PS3 a PS4 a konsola ma już 4 lata. Co za degresja
    • avatar
     Czaszka
     -9
     Wydajność niższa niż ps4 które ma już trzy lata, w dobie 4K i VR, serio??