Ciekawostki

Nowe Gadżety dla aktywnych Benchmarkowców!

przeczytasz w 1 min.

Z przyjemnością mogę poinformować, że lista Gadżetów za Punkty została zaktualizowana o nowe, atrakcyjne przedmioty. Wśród nich możemy znaleźć takie „rarytasy” jak nowy procesor Intela Core i7 920, a także coś dla fanów AMD, czyli Phenom 9550. Oczywiście procesory to nie jedyne dostępne niespodzianki, każdy powinien znaleźć coś ciekawego dla siebie… oczywiście o ile zdobył odpowiednią ilość punktów.

Więc nie czekajcie i zacznijcie wzbogacać zawartość serwisu, a nagroda was nie ominie! Lista produktów znajduje się na podstronie: Gadżety za Punkty.

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Darkeners
  0
  Generalnie fajnie, że coś ruszyło, ale... szkoda, że poznikały wcześniejsze pozycje, w takim razie "zbieranie na świętego Graala" może nam - użytkownikom nie wyjść. Choć nie powiem, takie Core i7 to fajna nagroda, może za 2 lata... będzie mnie "stać"
  • avatar
   tomcio1981
   0
   Fajnie, tylko czemu nie ma poprzednich ofert :/.
   • avatar
    Dragon
    0
    A ja dalej jestem za tym aby wyznaczyć wartośc jednego punktu i dać użytkownikom wolną rękę na "zakupy" za punkty w sklepie benchmark.pl. Tak byłoby znacznie lepiej a i użytkownicy nie narzekaliby, że nie ma poprzednich ofert lub że nie ma czegoś spod znaku jabłka.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     o rzesz w mordeczkę!

     taki procesorek to drogą nie chodzi ;]