• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowe wideo z Deus Ex: Rozłam Ludzkości i zapowiedź Deus Ex GO
Gry

Nowe wideo z Deus Ex: Rozłam Ludzkości i zapowiedź Deus Ex GO

przeczytasz w 1 min.

Twórcy Deus Ex: Rozłam Ludzkości pochwalili się obszernym zapisem z rozgrywki. Przygotowali też kilka niespodzianek.

Jeśli czekacie na Deus Ex: Rozłam Ludzkości to dobrze, abyście mieli teraz chwilę wolnego czasu. Twórcy nie szczędzili bowiem nowych materiałów związanych z tym tytułem.

Na pierwszy plan wysuwa się bezsprzecznie całkiem obszerny zapis rozgrywki. Ukazane są tutaj sceny rozgrywające się 30 godzin po ataku bombowym. Razem z bohaterem zwiedzamy ulice Pragi, ukazano też szerokie możliwości interakcji ze światem, co uwidacznia się szczególnie w pomieszczeniach. Jak zapewniają twórcy, ogromnym atutem będzie tutaj nieliniowa rozgrywka, do każdego celu prowadzić mają różne drogi.


Dowiedzieliśmy się, iż w  Deus Ex: Rozłam Ludzkości znajdzie się dodatkowy, bardzo rozbudowany tryb Breach. Jako haker imieniem Ripper wykradać będziemy tutaj dane z różnego rodzaju firm, nie zabraknie przy tym jednak miejsca na walki. Mechanika ma być tu bardziej zręcznościowa, oprawa graficzna nieco odmienna. Można będzie ulepszać bohatera, wspominano o mikropłatnościach.


Eidos poinformowało również o podjęciu współpracy z firmami Open Bionics oraz Razer. Jej celem jest zaprojektowanie i przygotowanie protez inspirowanych głównym bohaterem Deus Ex: Rozłam Ludzkości.


Ostania zapowiedź związana jest z Deus Ex GO. To mobilna produkcja będąca grą logiczną, która wydana zostanie latem, najpewniej na smartfonach i tabletach z Google Android oraz Apple iOS.


Pamiętajcie, że premiera Deus Ex: Rozłam Ludzkości już 23 sierpnia. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox OnePlayStation 4.

Źródło: Deus Ex

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Jaram sie jak dwie wieze. Gra roku!
  • avatar
   r_e_s_e_t
   0
   Zapowiada się całkiem nieźle. Mam nadzieję, że będzie też klimat post-industrialnych metropolii, konspiracji i ciekawe lokacje na różnych kontynentach. Do kompletu jeszcze tylko narzędzia moderskie i wsparcie gogli VR.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Gry nie oceniam ale pierwsze co się rzuca w oczy to jak brzydka oprawa graficzna jest. Czemu wszysko jest takie kanciaste?
    • avatar
     Misio38
     -1
     Jak tego nie spieprzą to będzie powód do ostatniej pod gry modernizacji komputera. Wielkich wymagań względem ustawień nie mam, ale HD 7770 raczej nie wystarczy. A, że przy okazji ma być Dishonored 2 i jeszcze ze dwie gierki ( Shadow Warrior 2 i o ile będzie to Serious Sam) to coś rozsądnego nieco mocniejszego - ale bez przesady - kupię. Procek będzie musiał dać radę.