Akcesoria komputerowe

Chcesz podświetlić obudowę? Sprawdź NZXT HUE 2 RGB Lightning Kit

przeczytasz w 1 min.

Waszym marzeniem jest świecąca obudowa komputera? Możecie wybrać jeden z nowych modeli dostępnych na rynku albo też zmodernizować swoją „budę”, wykorzystując NZXT HUE 2 RGB Lightning Kit.

Pamięci, karty graficzne, płyty główne, wentylatory… – świecące podzespoły komputerowe nikogo już chyba nie dziwią. Doskonałym dopełnieniem może być obudowa z podświetleniem RGB, a NZXT HUE 2 RGB Lightning Kit pozwala zamienić każdy model na właśnie taki. 

Podświetlona obudowa PC z NZXT HUE 2 RGB Lightning Kit

NZXT HUE 2 RGB Lightning Kit to zestaw, na który składają się (montowane magnetycznie) LED-owe paski, całe potrzebne okablowanie oraz kontroler umożliwiający dostosowanie ustawień podświetlenia. Krótko mówiąc: jest tutaj wszystko, czego potrzeba do realizacji założonego celu. 

NZXT HUE 2 RGB Lightning Kit RGB

Do obsługi wykorzystywane jest specjalne oprogramowanie. – „NZXT CAM jest prostym w obsłudze programem, dzięki któremu możemy nie tylko sterować podświetleniem, ale też podkręcaniem GPU, sprawdzać temperatury podzespołów czy monitorować (podczas gry) liczbę klatek na sekundę” – czytamy w zapowiedzi.

NZXT HUE 2 RGB Lightning Kit - cena zestawu wynosi… 

Sugerowana cena detaliczna zestawu wynosi 260 złotych. Warto w tym miejscu podkreślić, że jest on kompatybilny także z innymi urządzeniami systemu HUE 2, a także to, że niedawno na rynku pojawił się także zestaw umożliwiający podświetlenie monitora: NZXT HUE 2 Ambient RGB Lightning Kit.

NZXT HUE 2 RGB Lightning Kit obudowa

Źródło: Entrymedia, NZXT

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    1
    No takie podświetlenie to rozumiem :) mogliby też dać pasek ledowy ale UV, i paski z luminoforami do naklejenia na różne elementy :)

    z definicji ozdobnego podświetlenia zszytego na stałe z podzespołami, po prostu nie cierpię. zwykle się ono grzeje bo ma power ledy, i czasem spowalnia niektóre podzespoły.