Gry komputerowe

Gra za darmo - Oddworld: Abe’s Oddysee na Steamie

przeczytasz w 1 min.

Dwudziestoletnia już platformówka wciąż potrafi przykuć do ekranu na długie godziny. Przekonajcie się, pobierając Oddworld: Abe's Oddysee za darmo za pośrednictwem platformy Steam.

Jeśli nie udało się wam pobrać jej we wrześniu ubiegłego roku, to gra Oddworld: Abe’s Oddysee jest ponownie dostępna za darmo na platformie Steam. To klasyk sprzed dwóch dekad, który nawet dzisiaj potrafi wciągnąć, a do tego może być dobrym wprowadzeniem do opowieści, którą w tym roku kontynuować będzie Oddworld: Soulstorm.

Jeśli nie wiecie (lub nie pamiętacie), Abe’s Oddysee to dwuwymiarowa zręcznościówka, urzekająca klimatem, prostotą i mechaniką rozgrywki tak przyjemną, że przy ekranie można było spędzać długie godziny. I choć platformówka świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie, to – jak powszechnie wiadomo – takie gry nigdy się nie starzeją.

Chcecie nadrobić zaległości lub przypomnieć sobie tę opowieść? Aby pobrać grę Oddworld: Abe’s Oddysee za darmo, należy udać się na stronę produktu na Steamie. Należy tego dokonać jednak tak szybko, jak to możliwe, bo 100-procentowy rabat przestanie obowiązywać jeszcze przed weekendem.

Przy okazji warto wspomnieć o promocji, w ramach której zestawy spod znaku Oddworld na Steamie są dostępne w cenach obniżonych o 80 proc. Znajdziecie je tutaj.

Źródło: Steam [News pojawił się w miejscu poprzedniego, z września 2017 roku]

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  aendrju
  3
  Follow me :)
  • avatar
   freezoid
   1
   Klasyk. Warto zagrać