• benchmark.pl
 • Gry
 • Odświeżona kolekcja God of War już wkrótce na Playstation 3
Gry

Odświeżona kolekcja God of War już wkrótce na Playstation 3

przeczytasz w 1 min.

Od jakiegoś czasu w Sieci krążyły pogłoski, że Sony przygotowuje na tegoroczne święta odświeżone edycje pierwszych dwóch części sagi God of War. Co ciekawe miałyby one zostać wydane w wersji pudełkowej na nośniku Blu-ray. Oczywiście, jak można  było się spodziewać nikt tych rewelacji nie potwierdził. Aż do wczoraj...

Oto bowiem Sony Computer Entertainment America ogłosiło wczoraj, iż specjalny zestaw zawierający gry God of War i God of War II ukaże się na Playstation 3 już na "Gwiazdkę". Przeniesieniem obu produkcji na nową konsole Sony zajmie się firma Bluepoint Games  znana z gry Blast Factor.

Co ciekawe jednak, nie będzie to zwykły port z Playstation 2, gdyż oba wspomniane wyżej tytuły przejdą spory lifting. Zgodnie z obietnicami mają one działać w rozdzielczości 720p i zapewniać stała płynność rozgrywki na poziomie 60 klatek na sekundę.  Oczywiście nie obędzie się też bez systemu trofeów, które zostaną zaimplementowane do obu gier.  Niestety na tę chwilę nie wiadomo czy płyta z kolekcją God of War zawierać będzie grywalne demo God of War III. Być może informacja ta jeszcze się pojawi. Czekamy z niecierpliwością.


 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Tokeen
  0
  Hmm wiem o tym już jakiś czas ale i tak kupię :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   ciekawe czy jak kupie taka fajna plyte na allegro to mi poleci na mojej zwyklej 40-stce
   • avatar
    infango
    0
    już wiemy czemu sony wywaliło wsteczną kompatybilność z ps2, sprzeda stare gry drugi raz :) to się nazywa mieć wizję :)