Monitory

OLEDy Sony na razie tylko w Japonii

przeczytasz w 0 min.

Jeśli na Waszej liście świątecznych próśb do Świętego Mikołaja, jest nowy 11-calowy telewizor OLED firmy Sony, to możecie być pewni, że nawet Św. Mikołaj może mieć problemy z wyciągnięciem go poza granice Japonii. Okazuje się, że tak głośno zapowiadane urządzenie, dostępne jest na rynku nie w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy, lecz jedynie 2000 sztuk na cały świat. Oznacza to w praktyce, że produkt będzie dostępny tylko w Japonii w sieci 700 sklepów. Znając Japończyków, towar zniknie z półek w błyskawicznym czasie.

Przypomnijmy, że chodzi o super-cienki 11-calowy wyświetlacz HD Sony XEL-1, którego grubość wynosi tylko 3 milimetry. Urządzenie mogłoby okazać się hitem przedświątecznej sprzedaży, która w tym roku zapewne kręcić będzie się wokół sprzętu High-Definition. Niestety ani Sony, ani tym bardziej konkurencja w postaci Toshiby i Samsunga, nie są w stanie „sprezentować” w tym roku odpowiedniej ilości urządzeń. W przypadku dwóch ostatnich producentów de facto możemy ciągle mówić o odległych planach wypuszczenia na rynek dużych, 20-, 30-calowych urządzeń.


No dobrze, czasami dzieją się cuda. Może jednak Święty Mikołaj da radę. Trzymamy za niego kciuki. Z Laponii do Japonii w sumie nie tak daleko;)

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login