Smartfony

OnePlus 3 może doczekać się wersji Plus

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Pytanie, czy producentowi rzeczywiście jest teraz tego typu propozycja potrzebna?

OnePlus 3 to smartfon wciąż stosunkowo „świeży”. Na premierę następcy się w związku z tym nie zanosi, ale producent może zaserwować nam coś innego.

Informacje napływające od nas z Państwa Środka sugerują, iż OnePlus 3 ma doczekać się wersji Plus. Z racji tego, iż oryginał wyposażony jest w 5,5-calowy ekran, dopisek Plus oznaczać powinien w tym przypadku nie większe gabaryty, ale mocniejszą specyfikację.

OnePlus 3 Plus (jakkolwiek nazwa ta brzmi) przynieść może ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, procesor Snapdragon 821 i nieco bardziej pojemną baterię. Poza tym wymienia się podwójną kamerę, która miałaby zagościć na tylnym panelu.

Oczywiście są to informacje dalekie od oficjalnych. Można zastanawiać się, czy producentowi rzeczywiście jest teraz tego typu propozycja potrzebna? OnePlus 3 jest konstrukcją bardzo udaną i nie ma się czego na tle innych flagowców wstydzić. Samo podnoszenie rozdzielczości czy minimalnie szybszy procesor tak naprawdę wiele nie zmieni, a cena musiałby być wyższa.

Co sądzicie? Wiele wyjaśni się zapewne w kolejnych tygodniach. Tymczasem zapoznać możecie się z recenzją OnePlus 3.

Źródło: xiaomitoday, 91mobiles

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Helventis
  Niech jeszcze dodadzą slot na kartę SD którego zwykły Oneplus 3 nie posiada i biorę w ciemno - wtedy telefon idealny będzie.
  4
 • avatar
  fasterbijacz
  Posiadam OnePlus 3 i co do ekranu to nie sądzę aby większa rozdzielczość była potrzebna. Jedyną zmianą jaką proponuję jest wymienić matrycę bo ta którą posiada op3 - PenTile - z bliska rzeczywiście nie porównuje się do SuperAmoledów od Samsunga. Wydajność telefonu jest idealna, działa on o wiele lepiej niż s6 edge+, którego używałem przez ostatni rok. A no i kamera oczywiście w Samsungu też była nieco lepsze, głownie w nocy i przy robieniu zdjęć w ruchu.
  2
 • avatar
  Rebelmind
  O3++ :D A tak serio to by się przydał mniejszy model z mocnymi bebechami (coś w klimatach Oneplus X, ale bliższe wydajnościowo Op3) - Amoled, Snap 820, 4.7-5 cali... A nowa nazwa bo to ma być "mniejszy brac Op3" a nie następca X....

  Marzenia :)
 • avatar
  Po1nter
  Zróbili by coś na 4.75
 • avatar
  Cleaner_1980
  a mnie wszystko się podoba poza czytnikiem linii
 • avatar
  are2k
  Myślałem, że jeszcze dołożą kilka gb ramu.
 • avatar
  are2k
  Myślałem, że jeszcze dołożą kilka gb ramu.