Smartfony

OnePlus 6T ma pojawić się w październiku

przeczytasz w 1 min.

Jako pierwszy poinformował o tym portal CNET, powoli dołączają do niego także inne źródła. OnePlus 6T kosztować ma 550 dolarów.

Od premiery OnePlus 6 nie minęło wiele czasu (miała miejsce w połowie maja), ale wygląda na to, że powoli zaczynać będą się rozmowy na temat kolejnej propozycji tego producenta. Wedle ujawnionych dziś informacji, OnePlus 6T ma pojawić się w październiku.

Jako pierwszy poinformował o tym portal CNET. Udało mu się ustalić dodatkowo, że OnePlus 6T oferowany będzie w USA w ramach oferty operatora T-Mobile. Umowa jest już praktycznie sfinalizowana, wsparcie tak dużego gracza może pomóc chińskiemu producentowi w zyskaniu większej popularności w tamtejszej części świata.

Zwłaszcza, że cena ma być bardzo konkurencyjna - 550 dolarów. Informacje ujawnione przez CNET zaczynają potwierdzać inne źródła, wygląda zatem na to, że OnePlus dość szybko wprowadzi na rynek nowego smartfona. Można być spokojny o jego dostępność na innych kontynentach.

Wszystko jest o tyle interesujące, że jeszcze jakiś czas temu przedstawiciele OnePlus dawali do zrozumienia, że ich kolejną propozycją będzie OnePlus 7, na którego trzeba będzie poczekać do przyszłego roku.

Stylistyka oraz specyfikacja OnePlus 6T pozostają na ten moment tajemnicą. Trudno jednak spodziewać się wielkich zmian względem OnePlus 6.

Źródło: CNET

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Damiano1302
  2
  OnePlus 6T według niektórych ma wyglądać jak Oppo R17.
  Czyli wcięcie w ekranie ma być tylko na aparat przedni, a głośnik przedni (do rozmowy) ma być umiejscowiony pomiędzy wcięciem w ekranie a łączeniem z obudową.
  Aby lepiej to zrozumieć wyszukajcie zdjęcia Oppo R17.
  • avatar
   seeqin
   1
   Oby usuneli te felerne wciecie.
   • avatar
    sn00p
    0
    Pewnie 8 cali wyświetlacz :)
    • avatar
     Tomecek
     0
     Niech dadzą czytnik palca w ekranie, to kupuję od ręki :)
     • avatar
      xede0r
      0
      ciekawe czy nie przyblokują go jak huaweia i bodajże zte :D