Smartfony

OnePlus One dostępny w niższych cenach, ale tylko przez tydzień

przeczytasz w 1 min.

OnePlus One dostępny jest za 1069 złotych lub 1219 złotych, odpowiednio za wersję z 16 i 64 GB pamięci wewnętrznej.

OnePlus One promocja

Firma OnePlus zapowiadała na dziś konferencję, na której pochwalić miała się czymś bardzo ważnym. Wbrew spekulacjom nie doczekaliśmy się prezentacji nowego smartfona, ale rzeczywiście ujawnione informacje warte są odnotowania.

Producent postanowił bowiem wycisnąć coś jeszcze z OnePlus One i zachęcić klientów do zakupów zeszłorocznego flagowca. Najlepiej zrobić to przy pomocy obniżenia cen i właśnie na taki krok się zdecydowano.

Zaczynając od dziś, przez tydzień OnePlus One dostępny będzie za 1069 złotych lub 1219 złotych, odpowiednio za wersję z 16 i 64 GB pamięci wewnętrznej. Pierwsza oferowana jest w kolorze białym, a druga w czarnym. Zakupów dokonać można na oficjalnej stronie producenta.

Z promocją związane jest jednak pewne ale. Każdego dnia niższe ceny pojawiają się o określonej godzinie (o 12:00 lub 14:00) i obowiązują do wyczerpania nieokreślonych konkretną liczbą zapasów.

Wydaje się, że jeśli ktoś był jeszcze zainteresowany zakupem omawianego modelu to ma teraz ku temu dobrą okazję. Ceny spadły sporo, bo nieco ponad 200 złotych. Jednocześnie potwierdzono, że następca OnePlus One zostanie zaprezentowany w trzecim kwartale tego roku.

Źródło: forums.oneplus, oneplus.net

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Mam ten telefon od roku i nie żałuje żadnego wydanego na niego Funta. Kupiłem też power bank tej marki i przyznam że nie taki chińczyk jakim go piszą :)
  • avatar
   Konto usunięte
   -3
   Ceny nie zachęcają. Wolałbym już dołożyć te 300 zł na brandowaną Z3, chociażby ze względu na wodoodporność i jakąkolwiek pewność co do producenta.
   • avatar
    KMyL13
    0
    Raczej niezła cena za taki smartfon z 64 GB pamięci. Kurs dolara to jakieś 3,8 to wychodzi jakieś 315 $.

    Ciekaw jestem ile sobie krzykną za Letv one w wersji 64 GB. Na początku pogłoski o cenie były bardzo optymistyczne, okazały się nazbyt... Po oficjalnej prezentacji wieść niesie, że miałoby to być niecałe 300 $. A mnie osobiście bardziej interesuje owy Letv one.

    Tylko ciekawe, czy wyląduje choć na naszym kontynencie.