Oprogramowanie

Opera Mini: pobierz niezwykle popularną mobilną przeglądarkę (download)

przeczytasz w 1 min.

Użytkownicy ją kochają

Opera Mini to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych mobilnych przeglądarek internetowych, która odnosi zdecydowanie większe sukcesy niż jej odpowiedniczka przeznaczona dla użytkowników komputerów.

Początkowo powstała ona z myślą o słabszych telefonach, w których największym osiągnięciem techniki była obsługa technologii Java. Bardzo szybko okazało się jednak, że przypadła ona do gustu odbiorcom i zaczęła pojawiać się również w nowoczesnych smartfonach.

Opera Mini przeglądarka iPhone download pobierz

Użytkownicy pokochali ją zwłaszcza za bezproblemowe i szybkie działanie oraz możliwość oszczędzenia, w dłuższej perspektywie czasu, sporych pieniędzy. Wszystko to jest zasługą nietypowego działania Opery Mini, które opisywaliśmy w artykule dotyczącym 20 bezpłatnych aplikacji do Androida.

Obecnie Opera Mini dostępna jest już na już na większość mobilnych systemów, w tym między innymi na najpopularniejsze: Androida czy iOS.               

Opera Mini przeglądarka pobierz download Android
Pobierz Opera Mini na Androida

Opera Mini przeglądarka pobierz download Apple iOS
Pobierz Opera Mini na iOS

Poza tym na internetowej stronie przeglądarki dostępny jest kreator pobierania, dzięki któremu każdy zainteresowany może odnaleźć na liście swój model telefonu i bez problemu pobrać odpowiednią dla niego wersję Opery Mini.

Opera Mini przeglądarka telefon download pobierz operamini
Pobierz Opera Mini na swój telefon

Opera Mini Morris przeglądarka download pobierz

Jak oceniacie działanie Opery Mini na własnym smartfonie/telefonie? Czy rzeczywiście jest tak dobra?
 

Więcej o smartfonach i telefonach:

Źródło: inf. własna, iphone-my, operamini, Google Play, iTunes

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  ogólnie nie używam Opery na PC, ale na smartfony nie ma równych :)
  • avatar
   quasimodo
   1
   Używałam jej na kilku modelach telefonów i działa bezbłędnie... Mogę szybko przeglądać strony, działa o wiele lepiej niż fabryczna przeglądarka na moim Samsungu. Opera Mini zdecydowanie się im udała! Uważam, że to najlepsza przeglądarka na telefon i każdemu polecam.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Jest szybsza od Safari na iOS
    • avatar
     DawidDS
     0
     Warto wspomnieć o Operze Mini Next 7. Wygląd jest znacznie lepszy od wersji poprzednich, ale na razie ma problemy z wyświetlaniem grafik.
     • avatar
      Askvoll
      0
      Ten news to jakiś odgrzewany kotlet. Od dawna jest dostępny i jak widać powyżej doceniany. Ja mam odmienne zdanie. Choć długo używałem Operę na PC, to na iPad działa to tak sobie. Np. Google+ otwiera się tylko w trybie "mobilnym" (ograniczony layout), wersja PC-owa strony nie chce się otworzyć w Opera mini, wyskakuje info o braku wsparcia dla tej przeglądarki. Inne programy nie mają z tym problemu, np. świetny Mercury funkcjonalnością i możliwościami zjada Operę na śniadanie.