Gry

Coraz większe szanse na nową wersję kultowego Outcast

przeczytasz w 1 min.

W serwisie Kickstarter rozpoczęła się zbiórka, której celem jest zgromadzenie funduszy na przygotowanie remake'u Outcasta.

Outcast kickstarter

Nieco starsi gracze z pewnością pamiętają grę Outcast. Debiutowała ona już dość dawno, bo w roku 1999 i obecnie wygląda archaicznie, ale swojego czasu był to tytuł naprawdę interesujący, który pomimo kilku ciekawych pomysł nie odniósł szczególnie dużego sukcesu. Ci, którzy mieli z nim jednak kontakt z pewnością ucieszą się z ostatnich informacji.

Już kilka tygodni temu pojawiły się doniesienia, iż możliwe jest pojawienie się nowej wersji Outcast. Szanse na to bardzo się teraz zwiększyły. W serwisie Kickstarter rozpoczęła się zbiórka, której celem jest zgromadzenie funduszy na przygotowanie remake'u Outcasta.

Za jego stworzenie wzięło się nawet kilku twórców pierwowzoru, dzięki czemu skład ekipy wygląda naprawę mocno i daje nadzieję na ciekawe efekty. Poprawiona zostanie nie tylko grafika, ale także praca kamery, interfejs i kilka błędów, które dało zauważyć się w oryginale.

Aby można było jednak sfinalizować prace potrzeba 600 tysięcy dolarów i wtedy odświeżony Outcast pojawi się na PC z systemem Windows. Przy 750 tysiącach "zielonych" trafi też na systemy Mac i Linux. Gdyby udało się zabrać okrągły milion gra obsłuży okulary Oculus Rift, a przy sumie 1,35 miliona trafi na konsole nowej generacji. Ostatni próg to aż 1,7 miliona dolarów, przy którym można by spodziewać się dodatkowo nowej krainy- Kizaar.


Źródło: kickstarter

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mulciber
  -1
  Niezły interes, gracze pokrywają cały koszt stworzenia gry a potem jeszcze za nią płacą?
  • avatar
   plmnb
   -3
   Pewnie ten sam albo unity.
   @szatkus . Tia , a oculus rift też dostaliśmy co nie ?
   @Mulciber Tak to wygląda nic na to nie poradzimy chyba ,że się schlejemy i spalimy ten b***del
   • avatar
    Marked
    0
    Ciekawe na jakim silniku chcą to zrobić.