• benchmark.pl
  • Gry
  • Outcast: Second Contact - premiera w listopadzie, nowy zwiastun teraz
Gry

Outcast: Second Contact - premiera w listopadzie, nowy zwiastun teraz

przeczytasz w 1 min.

Zapowiada się emocjonujący powrót na planetę Adelpha. Już za kilkanaście dni na rynku pojawi się gra Outcast: Second Contact.

Osiemnaście lat po debiucie oryginału na rynku zadebiutuje jego odświeżona wersja. Firma Bigben Games oficjalnie zapowiedziała, że gra Outcast: Second Contact pojawi się w sprzedaży 14 listopada. Nowinie tej towarzyszy świeżutki zwiastun.

Nowy materiał pozwala całkiem dobrze przyjrzeć się głównemu bohaterowi gry, rzucić okiem na fragmenty rozgrywki, a także (jeśli oryginalna wersja nie jest wam obca) zauważyć, jak bardzo wypiękniał Outcast – ekipa Appeal Studio odwaliła kawał dobrej roboty, odświeżając tę kultową przygodową grę akcji.

Czy równie dobrze gra będzie działać? O tym przekonamy się dopiero za dwa i pół tygodnia. Jest na to jednak niemała szansa, bo autorzy nie mieli zbytnio mieszać w kodzie – Second Contact ma być bowiem unowocześnionym Outcastem, ale nie całkowicie zmienionym. Modyfikacji ulec miały jedynie sterowanie i interfejs, a przy okazji wyeliminowane miały zostać błędy.

Dodajmy jeszcze, że gra Outcast: Second Contact zadebiutuje równocześnie w wersjach na komputery osobiste oraz na konsole Xbox OnePlayStation 4. Tymczasem zostawiamy was już ze wspomnianym zwiastunem:

Źródło: Dark Side of Gaming, Bigben Games

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!