• benchmark.pl
 • Gry
 • Outriders znów opóźnione, ale jest też dobra wiadomość
Gry

Outriders znów opóźnione, ale jest też dobra wiadomość

przeczytasz w 1 min.

Nauczka wyciągnięta z premiery Cyberpunk 2077? Być może. Ekipa People Can Fly nie chce ryzykować i właśnie podjęła decyzję, która może wzbudzić mieszane reakcje u czekających na Outriders.

Outriders dopiero w kwietniu

Ze zmianą planów dotyczących premiery Outriders mieliśmy już do czynienia we wrześniu zeszłego roku. Na zakręcie przed ostatnią prostą sytuacja się powtarza. Outriders miało trafić w ręce graczy 2 lutego, ale tak się nie stanie. Podjęto decyzję, że premiera gry odbędzie się dopiero 1 kwietnia.

Może i tym razem poślizg nie jest duży, ale to recydywa ze strony twórców, a więc niektórzy patrzą na to trochę surowiej. W oficjalnym komunikacie wyraźnie podkreślono też, aby nie odbierać nowej daty jako żart na Prima aprilis.

Na pocieszenie będzie wersja demo

Trudno mówić o zaskoczeniu jeśli chodzi o powód ogłoszenia takiej decyzji. Twórcy chcą dać sobie nieco więcej czasu na wprowadzenie ostatnich poprawek i finalnie oddać graczom lepszy produkt. Jednocześnie przekazano, że 25 lutego pojawi się wersja demo pozwalająca wszystkim zainteresowanym sprawdzić wycinek rozgrywki, zarówno w pojedynkę jak i w kooperacji.

Platformy docelowe gry pozostają bez zmian. Outriders trafi na PC (Steam i Epic) oraz konsole Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Planowane jest też wydanie gry na platformę Google Stadia, ale nieco później.

Czekacie? Mieliśmy okazję spędzić przy tym tytule chwilę i pierwsze wrażenia wypadły jak najbardziej pozytywnie. Było to niemal równo rok temu, a więc jest spora szansa, że finalnie będzie jeszcze lepiej.

Źródło: @Outriders

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pankracy666
  -1
  Po wpadce z cyberpunk każdy chce dopracować produkt :)
  • avatar
   nostah
   0
   inaczej - teraz każda premiera zostanie przesunięta i cyberbug będzie pretekstem. "chcemy dopracować blablabla" i ŻODYN, ŻODYN nie zaprotestuja! :D