Gry

Premiera Overcooked 2: Rozgotowani tuż, tuż

przeczytasz w 1 min.

Niewiele jest gier, które tak świetnie sprawdzają się podczas domówek, a wiele wskazuje na to, że kontynuacja, czyli Overcooked 2: Rozgotowani, będzie jeszcze lepsza. Premiera jest już naprawdę blisko.

Wielki powrót świetnej imprezowej produkcji jest coraz bliżej. Oficjalnie potwierdzono, że już w przyszłym miesiącu na polskich półkach sklepowych wylądują pudełka z grą Overcooked 2: Rozgotowani. 

Zdaniem recenzentów pierwsze Overcooked zasłużyło na „ósemkę”, a w jego kontynuacji wszystkiego ma być więcej, dlatego też nie dziwi, że Rozgotowani zostali uznani za najlepszą grę targów E3 2018 w kategorii: rodzinna/społecznościowa.

Overcooked 2 screen

Gra Overcooked 2: Rozgotowani zabierze nas do Królestwa Cebuli, w którym maksymalnie cztery osoby (lokalnie lub online) przejmą kontrolę nad szefami kuchni i postarają się „uratować świat przed głodem Niepożartych”, jak czytamy w zapowiedzi.

Twórcy zapowiadają nowe (niektóre bardzo nietypowe) kuchnie, rozmaite ciekawe przepisy, mnóstwo ciekawych elementów urozmaicających rozgrywkę oraz przyjemną dla oka i ucha oprawę audiowizualną. Wystarczy zresztą spojrzeć na zwiastun…

Overcooked 2: Rozgotowani – zwiastun gry:

Premiera gry Overcooked 2: Rozgotowani została zaplanowana na 7 sierpnia 2018 roku. W Polsce dystrybucją zajmie się firma Cenega, która zdradziła, że dostępne będą następujące wersje:

 • PC (po polsku w dniu premiery, za 89,99 zł), 
 • PS4 i Xbox One (polonizacja w ramach aktualizacji, za 129,99 zł), 
 • Nintendo Switch (tylko po angielsku, za 159,99 zł).

Źródło: Cenega

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xchaotic
  0
  Po angielsku gra sie nazywa po prostu Overcooked.
  Po przetlumaczeniu polskiego tytulu gra sie powinna nazywac: Rozgotowani 2: Rozgotowani