Oprogramowanie

Pakiet Office na Mac OS doczeka się wreszcie wersji 64-bit

przeczytasz w 1 min.

Wydawało się, że producent już o tym zapomniał. Aplikacje z pakietu Office otrzymają jednak 64-bitowe wersje także na Mac OS.

Microsoft Office to wciąż dla wielu niezastąpiony pakiet biurowy. Dostępny jest nie tylko na systemach z rodziny Windows, ale i Mas OS. Użytkownicy platformy Apple wciąż nie mają jednak możliwości sięgnięcia po wersję 64-bitową.

Wkrótce się to jednak zmieni. W przypadku platformy Windows cieszyć można się tym już od kliku lat, ale oczekiwanie właścicieli komputerów z Mac OS okazało się dużo dłuższe. Dopiero teraz prace dobiegają końca i producent mógł potwierdzić plany wydania 64-bitowej wersji pakietu.

„Zespół Mac Office pracuje bardzo intensywnie i obecnie przygotowuje się do wydania aplikacji pakietu Office w wersjach 64-bit.”

Office Mac OS 64-bit

Najbardziej ucieszą się zapewne Ci, którzy pracują na plikach o bardzo dużych rozmiarach, ponieważ to oni w największym stopniu odczuwają różnice pomiędzy wersjami 32-bit i 64-bit.

Dostęp do 64-bitowej wersji pakietu Office na Mac OS otrzymują póki co korzystający z programu Windows Insider. Data premiery dla szerszej publiczności nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: blogs.office, dev.office

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!