Mobile

Parrot Zik i AR.Drone 2.0 kompatybilne z Windows Phone 8

przeczytasz w 1 min.

Henri Seydoux i Stev Ballmer, a wiec szefowie firm Parrot i Microsoft spotkali się ostatnio w Paryżu. Jakie są tego efekty?

Parrot Zik i AR.Drone 2.0 kompatybilne z Windows Phone 8

Henri Seydoux i Stev Ballmer, a wiec szefowie firm Parrot i Microsoft spotkali się ostatnio w Paryżu. Jak łatwo się domyślić, nie było to spotkanie na gruncie prywatnym, ale czysto biznesowym. Co zatem ustalono?

Panowie oficjalnie ogłosili współpracę pomiędzy firmami Parrot i Microsoft. Rozmawiali głównie na temat przyszłości tzw. podłączanych produktów i poinformowali też o kompatybilności aplikacji Parrot Audio Suite oraz Parrot AR.FreeFlight z mobilną wersją systemu Windows.

"Wspólnie z Microsoftem przez wiele miesięcy pracowaliśmy, aby zapewnić kompatybilność urządzeń Windows 8 i Windows Phone 8 z produktami Parrot. Jestem szczęśliwy mogąc ogłosić, że rozwiązania Windows są teraz zgodne z aplikacjami obsługującymi nasze dwa wspaniałe produkty: AR.Drone oraz słuchawki Zik." - Henri Seydoux, założyciel i Prezes firmy Parrot

Aplikacja Parrot Audio Suite dla słuchawek Zik umożliwia użytkownikom indywidualnie dostosowywanie ustawień słuchawek, oferując m.in. specjalne ustawienie Tuned by Lou Reed, które zaprojektowane zostało przez Lou Reeda.

Parrot Audio Suite można już pobierać w wersji dla systemu Windows Phone 8, a w grudniu pojawić ma się również na Windows 8. Aplikacja jest darmowa.


3DMark 11 1.0.4 benchmark pobierz download

Pobierz: 

Parrot Audio Suite na Windows Phone 8

 

Rozmiar pliku: 9 MB


Na początku 2014 roku na Windows Phone 8 pojawi się natomiast aplikacja AR.FreeFlight. Umożliwi ona właścicielom mobilnych urządzeń Nokii i HTC pilotowanie quadrikoptera AR.Drone 2.0.

Źródło: Parrot, windowsphone

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Niedobrze mi jak widzę tego gargamela
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie używam windowsa mobilnego, ale podoba mi się ta walka z firmy o popularne aplikacje. Trochę zaangażowania firmy na pewno wyjdzie im na dobre.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Zarąbista zabawka. Pobawiłbym się takim czymś. Rozumiem, że jak zaprogramujemy ten kwadrokopter i np siądę na rower on sam za nami poleci i będzie unikał przeszkód?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     NSA ma nową zabawkę.
     Wiem że to brzmi przesadnie i mam nadzieję że przesadzam w tym momencie.

     Sorry, ale póki firmy które sprzedały honor i własnych użytkowników za pieniądze nie oczyszczą swego imienia (niby jak?) to nie potrafię na nich patrzeć bezkrytycznie. Zwyczajnie już im nie ufam bo widać że sprzedają każdą prywatną informację jeśli tylko ktoś dobrze zapłaci. Czy to NSA czy inne "służby bezpieczeństwa" (jak to ładnie i za razem plugawo brzmi)