Gry

PGA 2014: codzienne konkursy w oczekiwaniu na targi

przeczytasz w 1 min.

Organizatorzy PGA 2014 ogłosili właśnie, że chcąc umilić czas oczekiwania na imprezę postanowili zorganizować konkurs. A właściwie całą ich serię.

PGA 2014 tłum

Już tylko nieco ponad miesiąc pozostał do rozpoczęcia tegorocznej edycji targów Poznań Game Arena – PGA 2014 odbędą się w dniach 24-26 października. Organizatorzy ogłosili właśnie, że chcąc umilić czas oczekiwania na imprezę postanowili zorganizować konkurs. A właściwie całą ich serię. 

Od dziś, przez cztery najbliższe tygodnie, każdego dnia (oprócz niedziel) na facebookowym profilu Poznań Game Arena wieczorem (około godziny 20.00) pojawiać będą się konkursy, w których wszyscy „lubiący to” będą mogli wygrać nagrody ufundowane przez jednego z partnerów imprezy.

W poniedziałki sponsorem będzie marka Fritz, następnie Hama, Natec, Puro i GoPro, a w kończącym tydzień konkursie sobotnim powalczymy o nagrody ufundowane przez firmę LG

Z jakimi konkretnie zadaniami będziemy musieli sobie poradzić, aby zgarnąć jedną z przewidzianych nagród? Na razie to niespodzianka. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów uczestnicy będą się jednak musieli wykazać refleksem i błyskotliwością.

Pierwszy konkurs już dzisiaj około godziny 20.00. Jeśli jesteście chętni do wzięcia udziału, zapraszamy na profil Poznań Game Arena na Facebooku.

PGA 2014 konkurs

Przy okazji przypominamy o konkursie na najlepszy cosplay – rejestracja zgłoszeń już trwa, a finał odbędzie się na scenie PGA 2014.

Źródło: PGA, MTP, Facebook

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Geralt57
  2
  Pejsbuk?! Nie, dziękuję!
  • avatar
   Konto usunięte
   -5
   Juz sie nie moge doczekac! To wspaniala wiadomosc!