Telefony

Philips nie poddaje się. Xenium X810 - nowa 'komórka' z dotykowym ekranem

przeczytasz w 1 min.

Firma Philips wprowadza na chiński rynek kolejny telefon komórkowy. Tym razem jest to model Xenium X810, następca modelu Xenium X800. Urządzenie posiada dotykowy ekran o rozdzielczości 240 x 400 px, moduł Bluetooth, aparat 3,2 MPx. Pod ekranem producent umieścił dotykowy panel ułatwiający zarządzanie telefonem.

W komórce znajdziemy całe 45 MB pamięci (!) oraz czytnik kart pamięci w standardzie microSD HC. Najciekawsze jest to, że producent umieścił na przednim panelu kamerę, która nie służy do wideorozmów, ponieważ telefon nie współpracuje z siecią 3G. Wymiary X810 to 104 x 52 x 14,4 mm.

Co ciekawe producent obiecuje nawet miesięczną pracę telefonu w trybie czuwania. Czy te rewelacje wpłyną na wzrost popularności telefonów Philips? Na to pytanie trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Póki co sprzęt dostępny będzie tylko w Chinach. Być może w późniejszym okresie zadebiutuje na pozostałych rynkach.

Źródło: unwiredview.com

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  telefon zrobiony tak na odpierdziel, zeby bylo - ilosc pamieci to pokazuje, brak 3G i ta kamerka, niewiadomo po co. Pewnie w poczatkowcyh zamierzeniach mial miec 3G.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   "Co ciekawe producent obiecuje nawet miesięczną pracę telefonu w trybie czuwania. Czy te rewelacje wpłyną na wzrost popularności telefonów Philips?"


   ...

   Philips już od kilku lat oferuje takie telefony...