Gry

X018 - Pierwszy zwiastun dodatku The Forge do Shadow of the Tomb Raider

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Ukończyliście już Shadow of the Tomb Raider? Lada dzień można będzie rozpocząć nową przygodę. Premierę dodatku The Forge zaplanowano na 13 listopada.

Na konferencji X018 pojawiły się informacje nie tylko o grach, które dopiero zadebiutują. Shadow of the Tomb Raider zdążyliśmy już całkiem dobrze poznać. O czym zatem tu mówić? O „uwielbianych” przez graczy dodatkach.

W tym przypadku pierwszym z nich będzie The Forge. Wprawdzie twórcy nieco przybliżali już zawartość dodatku, ale jeśli chodzi o materiały wideo prezentujące rozgrywkę to byli dość oszczędni (oglądaliśmy jedynie wideo zza kulis prac). Na konferencji zorganizowanej przez Microsoft zaprezentowano pierwszy zwiastun The Forge.

A skoro tak, musi być widowiskowo. Poza nową lokacją (niedostępny wcześniej grobowiec zalany lawą) wymieniono tutaj kilka innych elementów, jakie przyniesie omawiane rozszerzenie. Warto wspomnieć, że możliwa będzie tutaj zabawa w pojedynkę lub w kooperacji.

Shadow of the Tomb Raider: The Forge zwiastun


Premierę dodatku The Forge zaplanowano na 13 listopada. Nie trzeba będzie zatem już długo czekać. Zainteresowani powinni przygotować się na wydatek 4.99 dolarów.

Źródło: Xbox

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    krecik88
    Jeszcze tylko 6dlc, odczekać do GOTY i będzie można zakupić pełny produkt za normalna cenę, a nie 250+7x20 (Premierowe kwoty).