Gry

X018 - Pierwszy zwiastun dodatku The Forge do Shadow of the Tomb Raider

przeczytasz w 1 min.

Ukończyliście już Shadow of the Tomb Raider? Lada dzień można będzie rozpocząć nową przygodę. Premierę dodatku The Forge zaplanowano na 13 listopada.

Na konferencji X018 pojawiły się informacje nie tylko o grach, które dopiero zadebiutują. Shadow of the Tomb Raider zdążyliśmy już całkiem dobrze poznać. O czym zatem tu mówić? O „uwielbianych” przez graczy dodatkach.

W tym przypadku pierwszym z nich będzie The Forge. Wprawdzie twórcy nieco przybliżali już zawartość dodatku, ale jeśli chodzi o materiały wideo prezentujące rozgrywkę to byli dość oszczędni (oglądaliśmy jedynie wideo zza kulis prac). Na konferencji zorganizowanej przez Microsoft zaprezentowano pierwszy zwiastun The Forge.

A skoro tak, musi być widowiskowo. Poza nową lokacją (niedostępny wcześniej grobowiec zalany lawą) wymieniono tutaj kilka innych elementów, jakie przyniesie omawiane rozszerzenie. Warto wspomnieć, że możliwa będzie tutaj zabawa w pojedynkę lub w kooperacji.

Shadow of the Tomb Raider: The Forge zwiastun


Premierę dodatku The Forge zaplanowano na 13 listopada. Nie trzeba będzie zatem już długo czekać. Zainteresowani powinni przygotować się na wydatek 4.99 dolarów.

Źródło: Xbox

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    krecik88
    4
    Jeszcze tylko 6dlc, odczekać do GOTY i będzie można zakupić pełny produkt za normalna cenę, a nie 250+7x20 (Premierowe kwoty).