Ciekawostki

Pióro nagrywa obraz

przeczytasz w 0 min.

Oto chyba najbardziej zaawansowane pisadło jakie kiedykolwiek było znane człowiekowi. Kładzie ono kres przypuszczeniom, że miecz mógłby być potężniejszy niż narzędzie pisarza. To skromnie wyglądające pióro wyposażone jest w coś więcej niż tylko nabój z atramentem. Jest w stanie nagrywać obraz wideo w rozdzielczości QVGA przy 30 klatkach na sekundę. Ale czekajcie, to jeszcze nie koniec.

Nawet nie musicie być przy nim, aby zarejestrować obraz ponieważ pióro można tak ustawić, że samo rozpocznie nagrywanie, gdy tylko wykryje jakikolwiek ruch. Oczywiście można je także przeobrazić w dyktafon, który uaktywni się gdy tylko mikrofon odbierze jakieś dźwięki. Nieźle, co? Wszystkie pliki multimedialne zarejestrowane przez ten gadżet zapisywane są na karcie pamięci microSD. Można je przesłać do komputera za pomocą połączenia Bluetooth. No tak, zapomnieliśmy dodać, że Bluetooth też ma.


Obojętne czy masz na imię Johnny English, czy też James Bond, jako międzynarodowy szpieg musisz je mieć. Gadżet wciąż jest w „fazie opracowywania”, ale plany przewidują, że trafi na rynek w okolicach marca 2008 roku. Firma, która chce poszerzyć szpiegowski arsenał nazywa się Pacific Defence. W razie czego piszcie prosto do nich.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login