Gry komputerowe

W PUBG pojawił się… team deathmatch

przeczytasz w 1 min.

Podczas gdy w innych grach pojawia się tryb battle royale, do PlayerUnknown’s Battlegrounds dotarł deathmatch. Sprawa jest jednak tajemnicza, jako że nie było żadnej oficjalnej zapowiedzi…

Kolejni producenci gier próbują skopiować pomysł i powtórzyć sukces PlayerUnknown’s Battlegrounds, dodając do swoich dzieł tryb battle royale. Ekipa PUBG Corp. nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw, ale nie zamierza siedzieć bezczynnie. Zamiast tego wzbogaciła swój tytuł o nowy tryb.

Nowy tryb w PUBG nazywa się War, czyli „wojna” i rzeczywiście twórcy tej popularnej sieciowej strzelaniny zdają się na nią iść. (Bez oficjalnej zapowiedzi) wprowadzili bowiem formę zabawy, która równie dobrze mogłaby nazywać się po prostu team deathmatch – tym właśnie jest.

Innymi słowy: w przeciwieństwie do domyślnego trybu zabawy w PlayerUnknown’s Battlegrounds, podczas Wojny gracze mogą się odrodzić i powrócić do krwawej rozgrywki. Druga różnica polega na tym, że do dyspozycji wirtualnych wojowników oddany jest tylko niewielki fragment mapy. Trzecia – na braku losowego rozmieszczenia broni. 

Ze względu na to, że tryb nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, tylko po prostu pojawił się w grze, trudno powiedzieć, czy pozostanie w niej na dłużej. Poniżej możecie zobaczyć fragment rozgrywki w trybie War:

Źródło: PCGamesN, VG247

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  a h1z1 skopiowala od modu arma 2/3 battle royale...
  • avatar
   zidane21345
   -1
   Nie team deathmatch a tryb deathmatch :P
   • avatar
    Vendeur
    -3
    A pomysłu battle royale nie kopiuje się od PUBG, bo ta gra go powieliła od H1Z1, która to jako pierwsza dzięki temu odniosła sukces.
    • avatar
     vitucky
     0
     chyba już usuneli bo jakos nie widze tego trybu w grze