Oprogramowanie

Pliki: UmPlayer 0.9 - zaawansowany i darmowy

przeczytasz w 1 min.

UmPlayer jest zaawansowanym i zarazem prostym w obsłudze, darmowym odtwarzaczem plików audio i wideo. Ukazała się nowa wersja oznaczona numerem 0.9.

  więcej plików
   »20 najnowszych plików
 »sterowniki i narzędzia do kart graficznych
 »narzędzia CPU
 »benchmarki, testy
 »wszystko dla Windows
 »gry, poprawki, dodatki
 »multimedia

 »
zobacz wszystkie lub wyszukaj plik
 »zaproponuj dodanie pliku lub programu

Już niejednokrotnie przekonaliśmy się, że Open Source'owe projekty potrafią dać nam bardzo zaawansowane aplikacje. Bardzo dobrym przykładem jest UmPlayer- jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych o otwartym kodzie źródłowym. Program łączy w sobie naprawdę dużą funkcjonalność z prostotą w obsłudze i kilkoma udogodnieniami. Ponadto, aplikację można zainstalować na wszystkich popularnych systemach operacyjnych - zaczynając od Windowsa (od wersji 98 do 7), przez Linuksa, a na Mac OS X kończąc. Warto też wspomnieć, że UmPlayer wykorzystuje stosunkowo niewielką ilość zasobów, co bez wątpienia jest jego ogromną zaletą.

Najważniejsze cechy UmPlayer 0.9:

 • obsługa wielu formatów, m.in. AAC, AC3, ASF, AVI, DIVX, FLV, H.263, Matroska, MOV, MP3, MP4, MPEG, OGG, QT, RealMedia, VOB, Vorbis, WAV, WMA, WMV, XVID; płyt Audio CD, DVD, (S)VCD
 • wsparcie dla kart telewizyjnych/radiowych,
 • ponad 270 wbudowanych kodeków,
 • dodatkowe funkcje: możliwość automatycznego wyszukiwania i synchronizowania napisów, narzędzie służące do nagrywania płyt, możliwość zmiany skórki interfejsu, odtwarzacz radio.
   

Pobierz: UmPlayer 0.9 (Windows 7) 

Pobierz: UmPlayer 0.9 (pozostałe systemy)

Rozmiar pliku: 147KB

Źródło: brothersoft

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Brakuje paru informacji: Po pierwsze, instalka playerka waży około 22MB, ten 147kb pliczek na benchmarku to tylko installer online, który ściąga prawdziwą, dużą instalkę. Po drugie, playerek bazuje na popularnym MPlayerze, więc jest tylko nakładką na MPlayera...
  • avatar
   Bosman
   0
   Nie sprawdzałem, aczkolwiek z tego co kolega wyżej pisze aż tak zaawansowany nie jest. Jak na razie rządzi VLC (moim zdaniem).