Gry mobilne

Pokemon GO z dynamiczną pogodą i nowymi stworkami

przeczytasz w 1 min.

System dynamicznie zmieniającej się pogody to jedna z największych nowości w grze Pokemon GO, która wciąż cieszy się pewną popularnością

Choć niewiele już zostało z początkowego szału, Pokemon GO wciąż ma swoje grono miłośników. Z myślą o nich ekipa Niantic przygotowała aktualizację, która w tym tygodniu trafia (i stopniowo będzie trafiać) do użytkowników. Co nowego?

Aktualizacja przede wszystkim wprowadza system dynamicznej pogody. Krótko mówiąc: warunki atmosferyczne w grze będą dostosowane do tych panujących w lokalizacji użytkownika. To, czy pada deszcz, czy świeci słońce, zmieni wygląd aplikacji Pokemon GO, ale będzie miało również wpływ na zachowanie i możliwości stworków.

Pokemon GO pogoda

Świat Pokemon GO zostanie także wzbogacony o 50 stworków reprezentujących trzecią generację. Wśród nich pojawią się między innymi Treecko, Torchic i Mudkip. Nowościom poświęcony został zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Pokemon GO – zwiastun grudniowej aktualizacji

Źródło: Niantic

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DzikiWariat
  4
  Ludzie rzucili się na grę bo mieli motywację do ruszenia się z domu i to nie tylko po zakupy z Tesco. Niestety szybko się okazało że tzw. "Endgame" nie istnieje a chodzenie i zbieranie kolejnego syfu z którym nie ma co zrobić nie jest takie zabawne. Wg mnie dalej jest miejsce na jakiś hit w tym segmencie który ruszy społeczeństwo.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Mi to skutecznie pomaga dzieciaczka wyciągnąć na spacer.Nie wiecie jak w czasach nam współczesnych trudno wyciągnąć dzieci z domu.
   • avatar
    Dragonik
    -1
    Nie rozumiem fenomenu tej gry, chociaż chyba już minęła moda na nią tak szybko jak się pojawiła.
    • avatar
     Gorgonek
     0
     U mnie update spowodował, że przestał Ciała PoGO+, a dokładniej zawiesza na iPhone aplikację przy próbie połączenia.